נושאים חמים

נקסוס 7 - הדור הבא בדרך?

דיווחים גורסים כי הדור הבא של נקסוס 7, טאבלט מבית אסוס וגוגל, יגיע לחנויות בארצות הברית כבר בשבוע הבא

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

גרסה חדשה לטאבלט ה-Nexus 7 של אסוס וגוגל - כבר בשבוע הבא? בלוג הטכנולוגיה Engadget מדווח כי גוגל תשיק בשבוע הבא בארה"ב גרסה שניה לטאבלט Nexus 7, זאת לאחר אירוע עיתונאים אותו תערוך ביום רביעי, ה-24 ביולי. מסמכים שהגיעו לבלוג מרשת OfficeMax מצביעים על כך שמדובר יהיה במכשיר עם 32 גיגהבייטים של שטח אחסון, אשר יימכר ב-269 דולרים. לא ברור האם תהיה גם גרסה עם 16 גיגהבייטים של זכרון.

פרטי המכשיר החדש טרם נחשפו, וחוץ משטח האחסון דבר אחד ידוע די בוודאות - יהיה לו מסך בגודל 7 אינצ'ים. הדור הקודם של נקסוס 7, אשר הושק אשתקד, הפך לאחד הטאבלטים המצליחים של השנה, זאת בזכות תמחור תחרותי ביותר - החל מ-199$, כשהוא מצוייד בגרסה העדכנית של מערכת ההפעלה אנדרואיד. מאז הושק, קמו לו מספר מתחרים, ואפילו אסוס מתחרה במוצר של גוגל עם ה-Memopad - טאבלט שמחירו מתחיל מ-129 דולרים בארה"ב.

חוץ מנקסוס 7, צפויה גוגל לחשוף באירוע החדש את Moto X - הטלפון הראשון שלה, שמיוצר לא באמצעות שיתוף פעולה אלא במוטורולה מוביליטי, חברה אותה גוגל רכשה לפני כשנתיים. מעבר לכך, עשויה גוגל לחשוף באירוע גם את תזמון ההשקה של אנדרואיד 4.3 - הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה שלה למכשירים סלולריים, עליה דיברה בכנס המפתחים I/O בחודש מאי, אך ללא פרטי השקה קונקרטיים.