פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   וידאודרום

   בעבר היו לנו רק טריילרים למשחקים, ואילו עכשיו גם מנועי אנימציה מקבלים קדימונים משל עצמם

   בכל שבוע עולים טריילרים חדשים לוואלה!וידאו. ובכל שבוע אנחנו מכריחים אותם לראות סרטי אקשן גרועים עד אמצע הלילה ובודקים מי מהם יירדם. מי שנרדם, נגרר למרתף ולא רואים אותו יותר. אבל אלה שמצליחים להישאר ערים, כורים להיכנס למדור הוידאודרום שלנו.

   Euphoria

   תאריך ההשקה: בקרוב מאוד. GTA IV ו-Star Wars Unleashed הם המשחקים הגדולים הראשונים שישתמשו בו.

   מגיע לפלטפורמות: המחשב האישי, אקס-בוקס 360, פלייסטיישן 3

   הערות: כפי שכנראה כבר הבנתם, מדובר במנוע אנימציה ולא במשחק ייעודי. המנוע החדש הזה אמור להיות "חכם" הרבה יותר מקודמיו, ונוכל לראות אותו בפעולה כבר בשבוע הבא, כש-GTA IV יגיע.

   Football Manager 08

   תאריך ההשקה: הושק כבר

   מגיע לפלטפורמות: המחשב האישי, מקינטוש, אקס-בוקס 360

   הערות: חברת Sports Interactive, שפיתחה בעבר את Championship Manager, נאלצה אמנם לוותר על המותג שלה אך ממשיכה לפתח משחקים חדשים. והפעם, מנג'ר שמגיע גם לאקס-בוקס 360.

   Race Driver: Grid

   תאריך ההשקה: יוני 08

   מגיע לפלטפורמות: אקס-בוקס 360, פלייסטיישן 3, המחשב האישי, נינטנדו DS

   הערות: חברת Codemasters עוסקת כבר שנים במשחקי מרוצים, ו-Race Driver: Grid הוא החדש שבהם. הפעם מבטיחים לנו שילוב בין נהיגת מרוצים סטנדרטית, לבין מרוצי רחוב מופרעים.

   Overlord: Raising Hell

   תאריך ההשקה: קיץ 2008

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3

   הערות: אחד המשחקים החביבים של השנה הקודמת – זה בו שיחקתם את האיש שרצה להיות הכי מרושע וכל מה שהצליח זה להיות גיבור, מגיע סוף סוף גם לפלייסטיישן 3, עם חבילת ההרחבה שיצאה לפלטפורמות האחרות.

   Singstar PS3

   תאריך ההשקה: הושק

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3

   הערות: אחרי שהצליחו בתחום הויזואלי עם האיי טוי וראו את ההצלחה של גיטר הירו, עשו בסוני משחק קריאוקי לפלייסטיישן 2. עכשיו מגיע ההמשך שלו , שנועד לפלייסטיישן 3, עם חנות מקוונת משופרת ואפשרויות מגוונות אחרות.

   Speed Racer

   תאריך ההשקה: 31 ביולי 2008

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 2, ווי, DS

   הערות: הרבה סימני שאלה מרחפים מעל ספיד רייסר החדש. הטריילרים של הסרט נראים מטורפים לגמרי, ולא בטוח אם זה טוב או רע. גם המשחק נראה מטורף, והשאלה היא אם נראה כותר מרוצים ייחודי או עוד משחק סתמי שמבוסס על סרט.