פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מציאות טובה יותר

   הלאה ריאליזם! הטריילרים במדור הוידאודרום השבוע הם למשחקים שמהווים אסקפיזם טהור ועוסקים בעולמות ביזריים

   בכל שבוע עולים טריילרים לוואלה!TECH. ובכל שבוע אנחנו מכריחים אותם לחשוב שיש יום חופש באמצע השבוע, ואז אומרים להם שזה לא נכון. אלה שלא נכנסים לדיכאון קליני, זוכים להגיע לוידאודרום.

   Batman: Arkham Asylum

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3, אקס-בוקס 360, המחשב האישי

   תאריך השקה: 23 ביוני

   ז'אנר: פעולה

   הערות: עוד שבוע, עוד טריילר של 'Batman: Arkham Asylum' – ועמו מגיעה חשיפה של פרט חדש אודות היקום בו מתרחש המשחק. הפעם אנחנו זוכים לראות את הארלי קווין החדשה, גרסה מעודכנת של הדמות המוכרת. והיא נראית ממש לא רע, מה שלא מפתיע אם מתחשבים בכך שאחד היוצרים המקוריים של הדמות עובד גם על המשחק.

   Tekken 6

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3, אקס בוקס 360

   תאריך השקה: סתיו 2009

   ז'אנר: מכות

   הערות: לא ברור למה הטריילר החדש של Tekken 6 יוצר רושם שמדובר במשחק פעולה עם עלילה עמוקה ודמויות מעניינות. כל קהל היעד של הסדרה יודע כי העלילה היא ממש לא העיקר כאן, וכי מה שהפך את הסדרה לפופולרית כל כך הם הקרבות. אלה כמעט ולא מופיעים בטריילר הזה – וחבל.

   Ghostbusters

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3, אקס-בוקס 360, המחשב האישי, ווי, פלייסטיישן 2, DS

   תאריך השקה: 19 ביוני

   ז'אנר: פעולה

   הערות: הטריילרים למשחק החדש של 'מכסחי השדים', שנכתב על ידי כותבי הסרטים המקוריים ומדובב על ידי השחקנים, ממשיכים להגיע. הפעם זהו קדימון כללי למדי, שמראה לכם אלמנטים של משחקיות ומכיר לכם מחדש את הדמויות שאולי שכחתם, כמו היצור-הירוק-ההוא (סליימר) או איש המרשמלו

   Damnation

   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3, אקס-בוקס 360, המחשב האישי

   תאריך השקה: 26 במאי

   ז'אנר: פעולה

   הערות: אנחנו כמעט ולא שומעים על Damnation, שאמור לצאת בעוד כחודש. ועם זאת, כל הטריילרים של המשחק נראים מגניבים. הקדימון החדש הוא הסבר של מפתחי המשחק על אודות עולם המשחק הסטימפאנקי והמגניב, שמראה כמה מהדברים הטכנולוגיים המגניבים שנראה במשחק. כמו צפלינים, למשל.