פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מיקרוסופט מחפשת עזרה

   החברה החלה בהשקת Bing, מנוע החיפוש שאמור להחליף את Live ולהתמודד עם גוגל בעזרת חיפוש ממוקד ומקומי

   מיקרוסופט החלה היום בהשקת Bing, גרסה חדשה של מנוע החיפוש שלה שצפויה להחליף את Live כמותג החיפוש. זהו צעד נוסף במאבק הארוך - והלא מאד מוצלח עד כה - שלה להתמודד עם גוגל בנפח החיפוש העולמי. או לפחות לצמצם את הפער מיאהו!, שנמצאת במקום השני ומובילה עליה ביתרון גדול.

   מנוע החיפוש החדש מתאפיין בתצוגה מאורגנת יותר של התוצאות, עם התמקדות בחיפוש מקומי, נסיעות - בעזרת חברת Farecast שרכשה בשנה שעברה - והרחבת תוכנית הקופונים באמצעותה מובטח למחפשי מוצרים החזר כספי על מה שיקנו מתוצאות חיפוש. בניסיון נוסף להתרחק מכשלונות העבר, מגדירה מיקרוסופט את בינג כ"מנוע החלטות", מה שעשוי לעניין את מייסדת פליקר קטרינה פייק, שהשיקה בבטא סגורה את Hunch, שירות שמשמש כמנוע החלטות "אמיתי" כאשר שואלים אותו שאלה והוא מחזיר תשובה לאחר שאילת מספר שאלות משלו.

   החיפוש יושק במלואו בימים הקרובים, כאשר ביום רביעי הבא הוא כבר אמור להיות מושק לכל הגולשים ברחבי העולם. אז גם נוכל לדעת כמה נרחב החיפוש המקומי, כמה טובות התוצאות, והאם מדובר במהלך שיעזור לחברה לשמור על הקצב עם השיפורים שהוסיפו גוגל ויאהו! לחיפוש שלהן לאחרונה. באשר לסגירה של הפער, ימים יגידו.

   עד שניתן יהיה להשתמש במנוע החיפוש, תוכלו לצפות בסרטון של מיקרוסופט על מנוע החיפוש ובצילומי מסך שהחברה שחררה. חוות דעת משמעותית יותר - וצילומי מסך משלנו - יגיעו כאשר נזכה לבחון את מנוע החיפוש בעצמנו.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חיפוש מצב טיסה (תמונות: יחצ, מיקרוסופט)
   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חיפוש מפורסמים
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   תוצאות חיפוש וידאו
   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חיפוש מקומי
   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   דירוג מלונות
   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)
   עמוד הבית של השירות
   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   סקירת תוצאות