פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כור היתוך לטריילרים

   פושע מזרח-תיכוני, אלפים קסומים, סוכן חשאי וגנב מומחה יושבים השבוע יחד בשולחן הוידאודרום - מדור הטריילרים השבועי

   בכל שבוע עולים טריילרים חדשים לוואלה! TECH. ובכל שבוע אנחנו אומרים להם שהם צריכים לצום במשך יום אחד. בשמש. במדבר. צחיח. אלה ששורדים, נכנסים לוואלה! TECH

   Dragon Age: Origins


   מגיע לפלטפורמות: פלייסטיישן 3, אקס-בוקס 360, המחשב האישי

   תאריך השקה: 6 בנובמבר לאקס-בוקס 360 ופלייסטיישן 3, 20 בנובמבר לפלייסטיישן 3

   ז'אנר: תפקידים

   הערות: משחק התפקידים החדש Dragon Age כולל לא מעט דמויות משנה, וחלקן עלולות להיעלם הרבה לפני שתכירו אותן, בגלל מערכת ההחלטות של המשחק. אז כדי שבכל זאת תזכו להבין מי הן, וכדי להלהיב אתכם, משיקים מפתחי המשחק מדי פעם טריילרים של דמויות.

   Splinter Cell: Conviction

   מגיע לפלטפורמות: אקס-בוקס 360, המחשב האישי

   תאריך השקה: 23 בפברואר 2010

   ז'אנר: פעולה

   הערות: סם פישר הוא אמנם סוכן חשאי מעולה, אך בכל הקשור לעמידה בזמנים יש לו בעיות. כך, למשל, המשחק החדש בכיכובו כל הזמן נדחה ונדחה, ועכשיו אנחנו צפויים לקבל אותו רק בפברואר 2010. כדי להראות לנו את מה שעובר על פישר בינתיים, שחררה חברת Ubisoft טריילר חדש למשחק, והוא מרשים.

   Aion

   מגיע לפלטפורמות: המחשב האישי

   תאריך השקה: הושק

   ז'אנר: תפקידים המוני

   הערות: Aion – משחק התפקידים ההמוני החדש של חברת NCSoft הושק כבר בשנה שעברה בדרום קוריאה, אך התכנית הגדולה של מפתחיו הייתה להשיק אותו עם הזמן גם בשווקים אחרים. עכשיו הוא סוף סוף מגיע לאירופה ולארה"ב, והנה גם קדימון ההשקה שלהם.

   GTA IV

   מגיע לפלטפורמות: אקס-בוקס 360

   תאריך השקה: 29 באוקטובר

   ז'אנר: פעולה

   הערות: הפרק האפיזודי השני של GTA IV יושק בעוד כחודש, וחברת Rockstar מתחילה סוף סוף במסע הפרסום שלו. לאחר הטריילר המגניב שקיבלנו בשבוע שעבר, עכשיו הגיע תורו של קדימון הצגת דמות. והדמות הזו היא יוסוף אמיר – מפיונר מזרח תיכוני עם שם שכולו קלישאה אחת גדולה.

   Settlers 7

   מגיע לפלטפורמות: המחשב האישי

   תאריך השקה: 2010

   ז'אנר: אסטרטגיה

   הערות: סדרת משחקי Settlers הותיקה עדיין לא נעלמה מהעולם בזכות קהל המעריצים הגדול שלה. הטריילר החדש שלו לא באמת מראה לכם את המשחק, אבל הטריק הזה של Ubisoft- להפוך שולחן ללוח משחק, עדיין לא מתחיל לעצבן. עכשיו הוא פשוט מגניב.