נחשפה המתלוננת נגד מנכ"ל HP

ג'ודי פישר בת ה-50 היא שהובילה להתפטרותו של מנכ"ל HP. בעבר, עבדה בבית הנבחרים והופיעה בסרטים ארוטיים

דניס ויטצ'בסקי
09/08/2010

ג'ודי פישר – שחקנית בת 50, היא הסיבה להתפטרותו של מנכ"ל HP מארק הארד. בהודעה שפרסמה עורכת הדין של פישר נטען כי פישר "הופתעה והייתה עצובה מכך שמארק איבד את משרתו בעקבות הפרשה". "זו מעולם לא הייתה כוונתי", כתבה.

לדבריה של פישר, שעבדה באירועי לקוחות של HP, מעולם לא היה לה ולמארק הארד, שהינו נשוי, רומן או מערכת יחסים מינית. עם זאת, פישר אכן הגישה נגדו תלונה, שפרטיה טרם נחשפו. "פתרתי את הבעיה שלי עם מארק בצורה פרטית, ללא משפט, ואני לא מתכננת להגיב על כך עוד" כתבה פישר, כשהיא מתייחסת להסכם פשרה עליו דיווחה אתמול (א') סוכנות הידיעות AP. לא ידוע איזה סכום כסף קיבלה פישר מהרד.

"אני מאחלת למארק, משפחתו ו-HP את הטוב ביותר" מסיימת פישר את מכתבה, כשעורכת דינה מוסיפה כי מדוברבאם חד הורית עם תואר במדעי המדינה מאוניברסיטת Texas Tech, שלאחרונה הייתה סמנכ"ל של חברת נדל"ן מסחרי, ולפני כן עבדה באחת הועדות בבית הנבחרים של ארה"ב. עורכת דינה אף מציינת כי פישר "הייתה במספר תוכניות טלוויזיה וסרטים, חלקם בדירוג R (נדרש מלווה מתחת לגיל 17)". על פי עמוד ה-IMDB של פישר, היא הופיעה בין השאר בפרק של סדרת הארוטיקה Silk Stalkings, ובסרט ארוטי "Intimate Obsession".

  • hp
  • מארק הארד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully