פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מארק צוקרברג מכריז: שיחות וידאו עם סקייפ וצ'ט קבוצתי בפייסבוק

   פייסבוק הכריזה על שיחות וידאו בשיתוף פעולה עם סקייפ, צ'ט קבוצתי ועיצוב חדש לממשק הצ'ט

   «iframe width="480" height="295" src="http://cdn.livestream.com/embed/facebookannouncements?layout=4&color=0xe7e7e7&autoPlay=false&mute=false&iconColorOver=0x888888&iconColor=0x777777&allowchat=true" style="border:0;outline:0" frameborder="0" scrolling="no"»«/iframe»«div style="font-size:11px;padding-top:10px;text-align:center;width:480px"»Watch «a href=http://www.livestream.com/?utm_source=lsplayer&utm_medium=embed&utm_campaign=footerlinks title=live streaming video»live streaming video«/a» from «a href=http://www.livestream.com/facebookannouncements?utm_source=lsplayer&utm_medium=embed&utm_campaign=footerlinks title=Watch facebookannouncements at livestream.com»facebookannouncements«/a» at livestream.com/div»

   פייסבוק משיקה מנגנון שיחות וידאו וצ'ט קבוצתי, מתאימה את עצמה למסכים גדולים. באירוע שהתקיים היום במשרדי פייסבוק בקליפורניה, הכריז מנכ"ל החברה מארק צוקרברג על מספר חידושים שמגיעים לרשת החברתית הגדולה בעולם. בנוסף, אישר צוקרברג כי יש כיום בפייסבוק יותר מ-750 מיליוני משתמשים.

   אל מנגנון שיחות הוידאו, שנעשה בשיתוף סקייפ, ניתן לגשת מכל עמוד משתמש, כמו גם מלשונית הצ'ט של פייסבוק. הקישור מתבצע בלחיצת כפתור, לאחר התקנה חד פעמית של 30 שניות, כשכל זה נמצא בתוך הדפדפן. המנגנון יהיה זמין כבר היום, ובעתיד אולי גם המוצרים הלא-חינמיים של סקייפ (אפשרות להתקשר לטלפונים קוויים ואפשרות להשתמש במספר וירטואלי אליו אחרים יכולים להתקשר) עשויים להפוך לזמינים במנגנון הזה גם כן.

   חידוש נוסף הוא האפשרות לצ'ט טקסט קבוצתי. המנגנון מאפשר לכם להזמין יותר מבן אדם אחד לשיחה בפייסבוק צ'ט, כשבמקביל יש גם אפשרות לשיחה שנעולה לשני משתמשים בלבד. יחד עם הצ'ט הקבוצתי יושק גם עיצוב חדש לפייסבוק צ'ט, אשר מתחשב בגודל המסך והמקום אותו אתם מקצים לחלון הדפדפן. אם המסך רחב מספיק, רשימת החברים שלכם תופיע באופן קבוע בצד הדפדפן.

   בשבוע שעבר, השיקה גוגל את Google+ - הרשת החברתית שלה. גוגל פלוס מבוססת על שיתוף ותקשורת עם קבוצות שונות של אנשים, קבוצות אותן אתם מגדירים בעצמכם. בנוסף, כוללת הרשת החברתית גם מנגנונים עליהם פייסבוק הכריזה היום – צ'ט קבוצתי ושיחות וידאו, זאת בהסתמך על הטכנולוגיה של גוגל.

   בואו לדבר על החידושים בעמוד הפייסבוק שלנו, בינתיים בלי צ'ט וידאו

   עדכון ראשון: 20:17


   עוד בנושא:

   - ההפתעה של פייסבוק: וידאו צ'ט?

   - גוגל משיקה רשת חברתית - שוב