פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גרסת בטא פומבית של חלונות 8 תצא בפברואר 2012

   מיקרוסופט הודיעה כי גרסת בטא זמינה לכל של 'חלונות 8' תצא בפברואר הקרוב, ואיתה תושק גם חנות האפליקציות של מערכת ההפעלה

   מיקרוסופט אישרה היום כי גרסת בטא זמינה לכל של מערכת ההפעלה הבאה שלה - 'חלונות 8' - תושק בסוף פברואר 2012. אנטון לבלונד, סגן נשיא מחלקת 'פיתוח ווינדווס לווב', בישר על כך בוועידת מפתחים שעורכת כעת החברה בסן-פרנסיסקו. שם גם הוצגה חנות האפליקציות של חלונות – שתהיה הערוץ דרכו ניתן יהיה להוריד אפליקציות שעוצבו במיוחד לממשק החדש של חלונות, הקרוי "מטרו", המבוסס משבצות "חיות" שיכולות להיות כפתורי גישה ליישומים, וגם מציגות מידע דינאמי. ממשק זה נעשה בכוונה להתאים לא רק למחשבי נייחים וניידים אלא גם למחשבי לוח.

   חנות האפליקציות של חלונות 8 תיפתח לציבור עם השקת גרסת הבטא, ובשלב זה ייכללו בה רק תוכנות חינמיות. בכנס בסן-פרנסיסקו הזניקה מיקרוסופט תחרות שבסופה ייבחרו שמונה האפליקציות המובחרות שיובלטו עם פתיחת החנות.

   החברה השיקה בטא למפתחים כבר בספטמבר, ולדבריה הורדו יותר משלושה מיליון עותקים שלה מאז. מיקרוסופט עדיין לא מבשרת מתי תצא הגרסה הסופית, אך ההערכה היא כי מדובר בסתיו 2012. לאחרונה הבטיחה מיקרוסופט שניתן יהיה לשדרג את המחשב לחלונות 8 ב-11 מסכים בלבד. גם מבחינת זמן ההתקנה, טוענים בחברה כי הצליחו לקצר את 513 הדקות שנדרשו לשדרוג מערכת עמוסה מאוד של חלונות 7 (1.44 מיליוני קבצים, 120 יישומים) ל-52 דקות בלבד.


   עוד בנושא:

   - לשדרג לחלונות 8 ב-11 קליקים
   - מיקרוסופט מציגה: חלונות 8
   - חלונות 8: רשמים ראשונים