פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תמונות האייפון הבא מאשרות: יכלול מסך 4 אינץ'

   הבלוג 9to5mac פרסם תמונות אמינות, ככל הנראה, של גב האייפון הבא. לפיהן נראה שיכלול מסך 4 אינץ'

   הבלוג הטכנולוגי העוסק במוצרי אפל 9to5mac חושף היום תמונות אותנטיות, ככל הנראה, של האייפון הבא. בשני פוסטים שפורסמו בו הוצג גב המכשיר – בצבעים שחור ולבן.

   לפי התמונות, החלק האחורי של האייפון עשוי בחלקו ממתכת, וההנחה שאנטנת המכשיר תוכנס בתוכו. עוד מנתחים ב-9to5mac שניתן לראות בתמונות בבירור שקיים מחבר טעינה קטן יותר, שכניסת האוזניות הוזזה לחלק התחתון של המכשיר, שכיסוי הרמקול עוצב מחדש ושיש פתח חדש בין עדשת המצלמה לפלאש – שלא ברור מה ייעודו (אך הבלוג מעריך שייתכן ומדובר במיקרופון נוסף). לפי הבלוג, גודל המסך יהיה 4 אינץ' (זאת בהתאם לדיווחים קודמים מאמצע החודש) והרזולוציה שלו תהיה 1136x640.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עשוי ממתכת. האייפון הבא (צילומי מסך מ-9To5Mac)

   "אנו מעריכים שזו דרכה של אפל ליצור מבנה מכשיר היצוק בחתיכה אחת (מה שקרוי Unibody במוצרי אפל, והוצג ב-2008 במחשבי הנוטבוק של החברה – א.ל.)", נכתב בדיווח. "מבנה זה מאפשר לייצר מוצר דק, קל וחזק יותר. כאשר רוב חלקי הטלפון בנויים בחתיכה אחת – סביר להניח שאפל תוכל להכניס יותר לתוך פנים האייפון. היא צריכה את כל המרווח שהיא יכולה להשיג כדי לייצר סמארטפונים דור רביעי (LTE) עם חיי סוללה הולמים".

   "האייפון החדש יהיה באותו רוחב של האייפון 4 ו-4S, אך יהיה ארוך יותר – דבר שמתווסף לדיווח על כך שהאייפון הבא יכלול מסך ארוך יותר, אך באותו רוחב", נכתב בבלוג, שגם מצטט מקורות הטוענים שממשק האייפון החדש יעוצב מחדש כדי לנצל את מקום המסך הנוסף שייווצר.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מסך 4 אינץ'? האייפון הבא

   9to5mac חותמים את הדיווח בהערכה שהאייפון החדש יושק בסתיו הקרוב, לצד גרסה 6 של מערכת ההפעלה iOS.


   עוד בנושא:

   - דיווח: אייפון 5 יכלול מסך 4 אינץ'