פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שערוריית הנסיך הארי: כולנו הנסיך העירום

   הסתבכותו של הנסיך הארי יצרה תופעה בה מאות אנשים מצטלמים בעירום כמחווה לכבודו ותמיכה בו - כולל ישראלים

   תמונותיו של הנסיך הארי עירום בלאס וגאס ממשיכות להסעיר את העולם - ואת הרשת. קבוצת פייסבוק בשם "תמכו בנסיך הארי בהצדעה עירומה" כוללת כבר יותר מ-13,000 חברים - שחלקם מעלים תמונות של עצמם - גברים ונשים - בעירום או עירום חלקי, כמחווה לנסיך שהסתבך.

   תמונות עירום מחווה לנסיך הארי (צילום מסך , פייסבוק)
   מצדיעות להארי (צילומי מסך)

   עד עתה הועלו לקבוצה כבר מאות תמונות, כאשר לא מדובר רק על אזרחים מן השורה: גם חיילים מצטלמים בעירום לכבוד הארי - חלקם מכסים את גופם בנשקם האישי בלבד. אך קשה להאמין שמחוות הסולידריות הזאת תפטור את הארי מהעונש שיקבל כאשר יחזור לבסיס הצבאי בו הוא משרת בסאפוק שבמזרח אנגליה. ידוע כבר כי מתוכננת לו שיחה עם מפקדו.

   תמונות עירום מחווה לנסיך הארי (צילום מסך)
   מצדיעים להארי בפקודה

   האם גם ישראלים לוקחים חלק במחווה? רפרוף קצר על הדף גילה תמונה של חיילים ישראלים כשלגופם רק נשק וכומתה. את התמונה העלה משתמש בשם אוהד רון, שכתב "חיילים ישראלים מצדיעים לך, הנסיך הארי". עם זאת, צופים חדי עין איבחנו כי מדובר בתמונה ישנה - שכן החיילים בה משתמשים בנשק שכבר יצא משימוש בצה"ל.

   תמונות עירום מחווה לנסיך הארי (צילום מסך , פייסבוק)
   גם בארץ מצדיעים להארי

   מקים קבוצת הפייסבוק, ג'ורדון וויילי בן ה-29, לא מסתפק רק בזה. הוא העלה לאוויר אתר קטן שמרכז את היוזמה שלו ואף פתח חשבון בטוויטר. בחשבון אמנם יש בשעה זו רק שני ציטוטים, אך מי שיריץ חיפוש על התגית #Salute4Harry יגלה כבר כמה עשרות ציוצים הממשיכים בשיטת קבוצת הפייסבוק וכוללים תמונות של אזרחים בתמונות הצדעה עירומות להארי.

   תמונות עירום מחווה לנסיך הארי (צילום מסך , פייסבוק)
   פרשנות פאלית - על אחריותכם בלבד

   עוד בנושא:

   - הנסיך עירום: תמונות חושפניות של הארי מלאס וגאס
   - הנסיך הארי קיבל הצעה לככב בסרט פורנו