פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ברח לביתו: הממים על אהוד ברק

   אהוד ברק הודיע על פרישתו מפוליטיקה, ובנוהל הרגיל החלו הממים, הסטטוסים והציוצים לעוף בחלל הרשת. מבחר

   אהוד ברק פרש מהפוליטיקה. אני מציע לציפי לבני להיות מספר 2 שלו" (אבי סגל)

   אהוד ברק זימן את התקשורת למסיבת עיתונאים מסתורית. מה הוא זומם, חבירה למספר שתיים, ציפי לבני? (עמיר שיבי, מיכאל מור יוסף). כשהודיע על פרישה, אומת הרשת כבר היתה מוכנה עם סטטוסים וממים ("כל הכבוד לאהוד ברק שאמנם לא ידע לעזוב את המסיבה בזמן, יותר אחרי שהתחילו לנגן שירים של לכו הביתה אבל עדיין לפני שהדליקו ת'אור והתחילו לטאטא" – שיר ראובן). הנה כמה מהם.

   ממים אהוד ברק (יח"צ , עמיר שיבי)
   (עמיר שיבי)

   למה הוא פרש? אולי כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא שריין אותו (שחר כותני). אולי כי מבצע עמוד ענן לא שיפר את כוחה של מפלגת "העצמאות" בסקרים (מאה אלף מפגינים נגד הכיבוש). יכול להיות שהוא רצה לעשות סוף סוף טיול אחרי צבא (עמיר שיבי). ואולי זה כדי שאנחנו לא נצטרך (שחר אבן-דר מאנדל).

   ממים אהוד ברק (יח"צ , שחר כותני)
   (שחר כותני)

   "מי שלא יכול להתמודד עם המצב בארץ - שיסע לפינלנד או שווייץ", הציע ברק בשבוע שעבר. האם הוא ישעה לעצה של עצמו? (נדב עבודי). הוא אמר שהוא הולך לבלות עם משפחתו, וצריך להזהיר אותם: "אני ממליץ למשפחתו לברוח. תלמדו ממפלגת העצמאות - אם הוא ישקיע בכם זמן, תוך שנה שנתיים תיעלמו (שחר כותני). בכל מקרה, לא צריך לדאוג לו מבחינת דיור (100Meme #1, 100Meme #2): "פרש על מנת לעשות לבתיו" (יואב עינהר)

   ממים אהוד ברק (יח"צ , שחר אבן דר מנדל)
   (שחר אבן דר מנדל)

   אבל הוא עוד ישוב (אביב מזרחי). אתם הרי יודעים את זה (שחר כותני). "כמו עימות עם החמאס, אתה שמח שזה נגמר, אבל ברור לך שהוא יחזור לסבב נוסף" (דודו פילזר).

   ממים אהוד ברק (יח"צ , עמיר שיבי)
   (עמיר שיבי)

   איך יחזור? אולי כך: "ברק הודיע על פרישה מפוליטיקה בישראל והקמתה של מדינה אחרת, שהוא יעמוד בראשה" (תומר פרסיקו) עד אז, אתם ישנים בשקט? והאם גם אתם רוצים לפרוש? "אני מבקשת להודיע שאני פורשת מה-טוויטר. אני רוצה ללמוד, לכתוב ולבלות!" (אירה בל) "כמו ברק גם אני רוצה ללכת הביתה" (אלה גופמן)

   ממים אהוד ברק (יח"צ , ליה ואנל)