פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מיקרוסופט פותחת את הרשת החברתית שלה לציבור

   הרשת החברתית של מיקרוסופט, So.cl, נחשפה לראשונה לפני שנה, אך רק עכשיו ניתן להירשם אליה ללא הזמנה

   הרשת החברתית של מיקרוסופט פתוחה כעת לציבור הרחב. So.cl – רשת חברתית אותה חשפה מיקרוסופט לראשונה לפני שנה, אך אשר הייתה עד כה סגורה למוזמנים בלבד, מאפשרת החל מהיום (ג') להירשם אליה באמצעות חשבון פייסבוק או חשבון מיקרוסופט.

   So.cl מנסה לאפשרת לכם לצרוך תוכן רלוונטי לאינטרסים שלכם, על ידי מתן האפשרות "לעקוב" אחר נושאים או אנשים. דגש רב הושם ברשת החברתית על ויזואליות – ב-So.cl מאפשרים לכם לצרף אל הדברים שאתם כותבים גלריות של תמונות, סרטונים וקישורים אחרים. ונראה שלפחות עכשיו, רוב הדברים שתקבלו בזרם העדכונים האישי שלכם יהיו ויזואליים ברובם.

   כאשר נחשף So.cl לראשונה בשנה שעברה, נראה היה כי מדובר באתר דמוי-פייסבוק. כיום, לאחר שינוי עיצוב משמעותי, אפשר לתאר אותו כהכלאה בין פייסבוק ופינטרסט. נראה כי במיקרוסופט רוצים למקד את So.cl לא בעדכונים מחבריכם, אלא בגילוי דברים חדשים בנושאים שמעניינים אתכם.
   וכך, אין כיום באתר אפשרות לשלוח הודעות פרטיות לאנשים, ואין דרך ליצור קבוצות של חברים בדומה למה שקורה בפייסבוק וגוגל+ כיום. כן ישנה אפשרות לצפיה חברתית בסרטוני וידאו, במסגרתה המשתתפים רואים את אותו הסרטון במקביל ויכולים לשוחח בצ'ט מובנה.

   So.cl