פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כך תחזירו בקלות את הצ'אט הישן של Gmail

   גם אתם התעוררתם בוקר אחד וגיליתם שגוגל העבירה אתכם לממשק ה-Hangouts המבאס במקום שירות השיחות המוכר? בכמה לחיצות עכבר תוכלו להחזיר את הגלגל לאחור

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אל תתקנו מה שלא שבור. (צילום מסך)

   גוגל כבר חוו על בשרם לא מעט פעמים את אכזבת הגולשים הקשה משירותים שענקית החיפוש ניסתה להשיק ולא התקבלו באהדה. מגוגל ווייב ועד משקפי גוגל, אבל דווקא ג'ימייל הצליח עדיין לשמר את מעמדו כשירות המייל הפופולרי בעולם.

   לכן מרגיזה במיוחד העובדה שבגוגל החליטו לכפות על המשתמשים את סביבת ה-Hangouts החדשה במקום שירות הצ'אט המוכר. כמו כל דבר באינטרנט, גם לזה נמצא הפתרון, והפעם אפילו לא נדרש תוסף או פריצה לא רשמית כלשהם.

   אם תרצו לעבור חזרה לממשק השיחות הישן, המוכר והאהוב, פשוט פתחו בג'ימייל את ה-Hangouts, לחצו על שמכם ואז בחרו באפשרות "Revert to old Chat".

   לאחר שתעשו זאת יתרענן העמוד ותוכלו לחזור ולצ'וטט בסגנון אולד סקול. עם זאת, המעבר חזרה אפשרי בשימוש בדפדפן אך נכון לעכשיו לא באפליקציה הנפרדת Google Talk, ששודרגה (או שונמכה, תלוי את מי שואלים) לסביבת ה-Hangouts.

   לפי דיווחי הגולשים במעבר לצ'אט הישן מתקבלת התראה, לפיה השירות של האפליקציה הנפרדת יופסק לחלוטין ב-16 בפברואר 2016. עד אז, אם לא תחסל גוגל את השירות בגרסתו הישנה לגמרי, סביר להניח שיימצא ברשת פיתרון חדש - באדיבות גוגל, או בלעדיה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קליק אחד ואתם שוב בצ'אט המוכר. (צילום מסך)