פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האינטרנט מחפש את הזוג הזה שהתארס ונעלם

   תיירת שצילמה הצעת נישואין על מגדל אייפל רצתה להעביר לבני בזוג את התמונות המרגשות אבל לא הצליחה להשיג אותם בגלל התור למעלית. אחרי שפנתה לרשת היא הצליחה לסחוף גולשים מכל העולם במאמצי האיתור שלהם. נקווה רק שהכלה לעתיד לא התחרטה

   זוג שהתארס על מגדל אייפל (צילום מסך)
   הצעה מרגשת. (צילום מסך מתוך פייסבוק)

   לפני כמה שבועות ביקרה ג'ן הורד בון בפריז, ושם ראתה מחזה מרגש - זוג מתארס על מרפסת מגדל אייפל. ג'ן צילמה כמה תמונות של הרגע, אך לא הספיקה להציע לבני הזוג להעתיק את התמונות שצילמה ולדבריה נתקעה לאחר מכן בתור למעלית - והחתן והכלה לעתיד נעלמו. כעת היא עושה מאמצים רבים לאיתור הזוג, במה שהפך למאמץ ויראלי בין-לאומי.

   התמונות, שאותן העלתה בון לעמוד הפייסבוק שלה, שותפו מאות אלפי פעמים על ידי משתמשים מכל רחבי העולם. ג'ן מאמינה כי מדובר בזוג אמריקני, ולטענתה ניתן להסיק זאת מאופי הלבוש שלהם, אך מוכנה לנסות ולאתר אותם בכל יבשת. אפילו ערוצי חדשות בטלוויזיה בארה"ב פרסמו את הקריאה הנרגשת והתמונות, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלו הזוג שכל האינטרנט מחפש עדיין לא אותר.

   "אני נדהמת מהתגובות שהתמונות עוררו", סיפרה ג'ן לאתר באזפיד. היא עדיין מנהלת את המצוד, ופונה באופן אישי לגולשים הטוענים כי הם מכירים את הזוג ומסוגלים ליצור עמם קשר. בינתיים עושה רושם כי אף אחד לא מעלה על דעתו שהשניים לא רוצים להתפרסם ומעדיפים להישאר אנונימיים. מי יודע, אולי היא התחרטה.

   זוג שהתארס על מגדל אייפל (צילום מסך)
   לא הצליחה לתפוס אותם בתור למעלית. (צילום מסך מתוך פייסבוק)
   זוג שהתארס על מגדל אייפל (צילום מסך)
   נראה שהיא אמרה כן. (צילום מסך מתוך פייסבוק)

   כלי התקשורת בעולם הצטרפו למאמצי האיתור