גיימרים מתחרפנים: כשההפסד במשחק יוצא משליטה. צפו

מי שנוהג להעביר את זמנו מול קונסולת משחקים מכיר את הרגעים האלה בהם המתח נבנה ונבנה ואז כל המאמץ יורד לטמיון בלחיצה שגויה אחת על בקר השליטה. אם רציתם תמיד לקום ולשבור את המסך, תראו איך זה נראה אצל מי שלא הצליח לשלוט בעצמו

אילן גלר
14/08/2015
אתר רשמי

חשבתם שלכם יש צרות בחיים? הסרטון הזה בוודאי ישכנע אתכם שחייכם קסומים ונפלאים בהשוואה לאלו של גיימרים מקצועיים, וגם כאלה שפשוט מקדישים כל דקה פנויה ביום שלהם לקונסולה או למחשב.

אלה עלולים לקחת באופן קשה מאוד הפסד במשחק החביב עליהם. לא משנה באיזה משחק מדובר, האם זה חלק מאירוע מקצועי או סתם משחק בבית, או אפילו האם מדובר בגיימר או בגיימרית. המשותף לכולם הוא תגובה עצבנית במיוחד להפסד בקרב הווירטואלי, או פשוט לבקר שליטה שמגיב באיטיות.

מתברר, לפי הסרטון, שמסכים הם קורבנות לגיטימיים בזמן התקף זעם. חלק מהגיימרים מחליטים להעניש את הקונסולה בה שיחקו, להוציא אותה מהבית ולרסק אותה ברחוב; באחד הקטעים בסרטון יש אפילו גיימר שלוקח את המקלדת ובועט בה בחמת זעם, בעוד שכל היושבים סביבו מתעלמים מהמתרחש.

ומה על בנות הזוג של הגיימרים? טוב ששאלתם. קטע אחד בסרטון מציג מתקפת עצבים במסגרתה מחליטה חברתו של הגיימר לרסק את הקונסולה, אולי בכדי לזכות במלוא תשומת הלב. כמובן שכל אלו הם מקרים קיצוניים בלבד - בדרך כלל ספורט וירטואלי הרבה יותר בטוח מקרבות אמיתיים.

עוד בוואלה!

קוסמטיקה, אלכוהול ומתוקים: חופשה בחו"ל מתחילה כבר בדיוטי פרי

בשיתוף ג'יימס ריצ'רדסון
גיימרים מתחרפנים. דיילי מושן, אתר רשמי
החל המשחק? הלך המחשב!(צילום: אתר רשמי, דיילי מושן)
  • ויראלי
  • משחקי מחשב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully