פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כיצד השפיעו "השרמוטות" על תוצאות הבחירות בקנדה?

   קבוצה של צעירים קנדים החליטה לטפל בחוסר העניין בבחירות המקומיות, והבטיחה תמונות עירום לכל מצביע. התוצאה: הצלחה מסחררת, עבודה מסביב לשעון ואלפי תמונות עירום

   כיצד השפיעו "השרמוטות" על תוצאות הבחירות בקנדה?

   ביום שני, ה-19 באוקטובר, נערכו בחירות בקנדה. אתם בטח תוהים למה זה אמור לעניין אתכם, נכון? אז ככה: קבוצה של צעירים קנדים מאסה בחוסר העניין של התושבים המקומיים בבחירות ואחוז ההצבעה הנמוך, והחליטה לעשות מעשה: תמונת עירום לכל אזרח שיצביע. תופתעו לגלות שאחוז ההצבעה עלה מ-50 אחוזים בבחירות הקודמות למעל ל-70 אחוזים בבחירות הנוכחיות?

   הקבוצה, שנקראת "Sluts Against Harper", ("שרמוטות נגד הארפר") פתחה חשבון באינסטגרם, והודיעה: כל עוקב שישלח לנו תמונה שמאשרת את הצבעתו, יקבל מיידית תמונת עירום של בחור או בחורה לפי בקשתו. הקבוצה הורדה מאינסטגרם, שאוסרת פרסום תמונות עירום, אולם חזרה לאויר לאחר מספר ימים ובליל הבחירות עצמו מספרים חברי הקבוצה הם חגגו והצטלמו בעירום, ללא הפסקה בכדי למלא את הדרישה.

   "עבדנו מסביב לשעון", אמר אחד המתנדבים. "ההיענות הייתה גדולה מאוד, ונשארנו עד הבוקר כדי לספק למצביעים את כל התמונות. למזלנו, נעזרנו בהמון אלכוהול שעזרו לנו לעמוד במשימה בהצלחה".

   "ניצחון". חברות הקבוצה חוגגות

   עוד בנושא:
   אחרי "מחאת המכנסונים": תלמידות ציינו את "יום חולצת הבטן"
   סטודנטית שהפכה לסמל במאבק נגד אונס - פרסמה קלטת סקס אלים