פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      ממתק לילדי שנות ה-80': העמוד הכי נוסטלגי בפייסבוק

      דף הפייסבוק "מי זוכר את זה?" מרכז תמונות של ממתקים, צעצועים ובאופן כללי זיכרונות שיציפו כל מי שזוכר את הילדות שלו לפני עידן האינטרנט

      html error
      html error

      "עכשיו שהמורה תעשה הפסקת שתייה, היא לא תדע אם שתיתי או לא "

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Tuesday, February 11, 2014

      מה אתם מעדיפים את המשחק או את השוקולד ??...מי זוכר את זה? - מוזמנים לשתף !

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Wednesday, November 18, 2015

      Liron Raz Ziniאיזה אוסף היה לי

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Saturday, February 22, 2014

      " את הריבוע של השעון אני שומר לסוף !!!! "

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Tuesday, February 4, 2014
      html error

      Miki Shifman מי זוכר את זה?איך נהגנו להכניס שקל, לקבל ביצת הפתעה ולשמוע את התוכי מבלבל שטויות...מוזמנים לשתף!

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Monday, November 16, 2015
      html error

      אני שר כולם קוראים יפת!שערות באף בצבע זפת!בלשון למדתי בגד כפתיפת וחם!https://whoremembersthis.blogspot.co.il/2015/11/blog-post_36.html

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Thursday, November 12, 2015

      dan Perelmanלפני שהיה ג'י-מייל, או אינטרנט- הייתה תיבת הדואר הצהובה...

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Thursday, October 23, 2014

      'שמוליק בן ארויה:מהן שלשות מילות הקסם ?

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Tuesday, January 21, 2014

      "הפסדת שלא באת ליומולדת של צחי הררי מכתה ד' 2 ..תראה במה זכיתי !!!!!!"

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Sunday, February 16, 2014

      אין אחד שלא קבל כזה במתנה, ושחק בזה בדיוק חצי דקה בשביל להבין שזה משעמם !!!!מוזמנים לשתף !!! מי זוכר את זה?

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Sunday, February 16, 2014

      בכל טיול שנתי הקש של השוקו עמיד היה נעלם משום מה. מה היינו עושים?? שותים את השוקו עם קש של טרופית...(:מי זוכר את זה?

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Saturday, February 15, 2014

      בזבזת שעות על קין ? היתה לך ילדות נפלאה !!!מזומנים לשתף !!!!

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Saturday, January 25, 2014

      Idan Salah - איך להכין ראש דשא? אביזרים:- גרביון ישן- נסורת עץ או אדמה- חבילת זרעי "ראש דשא" או זרעי דשא רגי...

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Thursday, January 9, 2014

      קוקו ג'מבו ? מקארנה ? קארחנה !!!מי זוכר את זה? מוזמנים לשתף !!!Roy Mussai

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Friday, December 27, 2013

      שן קשת וענן !!!!!!Moshe Shtinez

      Posted by ‎מי זוכר את זה?‎ on Wednesday, January 1, 2014