פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסטארט-אפ שיממן לכם את החתונה - ויגבה מכם קנס אם תתגרשו

   חברת הסטארט-אפ Swanluv החדשה מסיאטל למעשה "מהמרת" על גורל הקשר, ומנצחת בהימור אם האלגוריתם שלה, שהוא כמובן סודי לחלוטין, מצליח לנבא היטב את עתיד היחסים

   הסטארט-אפ שיממן לכם את החתונה - ויגבה מכם קנס אם תתגרשו

   לחברת הסטארט-אפ Swanluv החדשה מסיאטל יש רעיון מקורי שאיננו אפליקציה או איזה גאדג'ט מלהיב; היזמים מאמינים דווקא בשוק ההלוואות למתחתנים, שלדעתם עדיין לא מיצה את הפוטנציאל הגלום בו. הם מוכנים להעניק לכל זוג, העומד בקריטריונים שיקבעו, 10,000 דולרים למימון אירוע משפחתי מושקע. אם יוסיפו לחיות יחד עד יום מותם, לא יתבקשו כלל להחזיר את הסכום הזה לחברה.

   נשמע אחלה סידור? אם חיי האהבה יעלו על שרטון, יצטרכו בני הזוג להחזיר את ההלוואה - עם ריבית משמעותית - מיד אחרי הגירושין. למעשה, Swanluv "מהמרת" על גורל הקשר, ומנצחת בהימור אם האלגוריתם שלה, שהוא כמובן סודי לחלוטין, מצליח לנבא היטב את עתיד היחסים. אם זה נשמע מרושע, הרי שלדעת היזמים האמת הפוכה לחלוטין: הזוג עשוי שלא להתגרש, דווקא מפני שלא ירצה להחזיר את ההלוואה היקרה.

   מקור הרווחים של החברה, אגב, איננו רק בתחום ההלוואות. היזמים מקווים כי מכירת פרסומות, הן באתר הרשמי והן במסגרת אירוע החתונה עצמו, הן שיביאו את מרב המזומנים. לכל הפחות, החברה בהחלט הצליחה לעורר עניין ראשוני רב וזכתה לפרסומים מרובים בחינם בתקשורת האמריקנית.

   סטארט אפ שמהמר על חתונות (ShutterStock)
   מהמרים על הזוגיות שלכם. (צילום: ShutterStock)