פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אחד הטיפים המגניבים: כך תתכנתו רטט שונה לכל מתקשר באייפון

   מתברר שלכל איש קשר באייפון שלכם ניתן להתאים קוד רטט אישי, שאתם תלחינו, וכך לדעת מי מתקשר גם כשהנייד בכיס על שקט. או פשוט לבחור רטט ממש קצר לכל מי שאתם מסננים

   אחד הטיפים המגניבים: כך תתכנתו רטט שונה לכל מתקשר באייפון

   מכשירי האייפון של אפל אינם ידועים באפשרויות הרבות שיש בהם להתאמה אישית, אך דווקא פיצ'ר אחד מראה שהחברה עם התפוח יודעת גם להפתיע לפעמים - תכנות רטט שונה לכל מתקשר, כך שתוכלו לדעת מי רוצה לדבר איתכם כשהטלפון במצב שקט, מבלי שתצטרכו לשלוף אותו מהכיס ולהציץ במסך.

   הרטט הנבחר יורכב מסדרה של לחיצות, שאתם תבחרו, וכך לכל איש קשר אפשר להתאים קוד אישי, שיהיה מזוהה איתו. איך בדיוק עושים את זה? היכנסו דרך אפליקציית "ספר הטלפונים" של המכשיר לדף איש הקשר, עבורו אתם רוצים ליצור מקצב רטט ייחודי. הקישו על קישור העריכה (Edit), ואחר כך גללו מטה לתחתית העמוד, שם תמצאו אפשרות בשם רטט (Vibration). הקליקו עליה, ובעמוד הבא שוב דלגו על כל האפשרויות וגשו לתחתונה ביותר - צור רטט חדש (Create new vibration).

   כעת אתם מוזמנים להלחין את הרטט האישי אותו תרצו לשייך לאיש הקשר שבחרתם; פשוט תופפו על המסך, צרו את המקצב שמתחשק לכם, ואז בחרו באפשרות השמירה (Save). לרטט הייחודי תוכלו לתת שם, כך שתוכלו לשייך אותו לאחר מכן לאנשי קשר נוספים. רוצים לשתף את מקצב הרטט שיצרתם עם חברים? חבל, אין שום אפשרות כזו. בכל זאת מדובר באייפון.

   אייפון (ShutterStock)
   כמו צלצול שונה לכל אחד - רק ברטט. (צילום: ShutterStock)