פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הורידו עכשיו: משחקים שווים למובייל - בחינם לזמן מוגבל

   בחנו את שיווי המשקל שלכם, הצילו את העולם, עזרו לאימפריית הפיקסלים שלכם לנצח ועוד. מדי שבוע נביא לכם משחקים ואפליקציות שהמשותף ביניהם הוא שאם תזדרזו להוריד אותם, לא תצטרכו לשלם

   FALLMAN

   קפיצה על טרמפולינה מעולם לא הייתה מאתגרת יותר. עזרו לאלוף אולימפי משנות השמונים להשיב לעצמו את התהילה באמצעות קפיצות טרמפולינה מדויקות והפגנת תרגילים אתלטיים קשים. FALLMAN הוא משחק צבעוני עם ממשק פשוט המכיל שמונה שלבים שונים כשכל אחד מהם מציג נוף שונה. בצעו את הפעלולים המאתגרים ביותר בצורה מדויקת, צברו נקודות על אופי הביצוע ועלו לראש הטבלה.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 7.60 שקלים.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Bamba

   המפתח להצלחה הוא איזון הטמון בשמירה על שיווי משקל. על על החד-אופן לרכיבה מאתגרת, שימרו על שיווי משקל והימנעו מנפילות. Bamba הוא משחק תלת-ממדי מאתגר המשתמש בפקדי שליטה פשוטים ונוחים לשימוש. עליכם לסייע ללהטוטן לעבור את השלבים המאתגרים מבלי ליפול תוך התגברות על המכשולים המוצבים במהלך כל שלב. לחיצה ארוכה על המסך תניע את החד-אופן קדימה ושחרור המגע יגרום לכם לנוע לאחור. במשחק 25 שלבים שונים ומאתגרים.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 7.60 שקלים.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Samosa

   זה הזמן לצאת למלחמה! הצטרפו לסם בקרב המאתגר והצילו את העולם מידיו של אוסה, המדען המרושע. שגרו חיצים לעבר שלל האויבים, קפצו מעל המכשולים והגיעו לקרב המכריע מול אוסה לפני שהתושבים יהפכו לשפני הניסיונות שלו. למשחק כחמישה עולמות שונים, כ-40 רמות משחק שונות ומאתגרות ויותר מ-50 אויבים ומכשולים מולם תתמודדו.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.80 שקלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Xenowerk

   הצילו את העולם מפני התפשטות של גנים מוטנטים. עזרו ללוחם האמיץ להשמיד את האויבים כשהאתגר העיקרי העמוד מולכם הוא החושך. היעזרו בפנס על מנת לנווט - אין לדעת מה מסתתר בחשיכה. Xenowerk הוא משחק תלת-ממדי מאתגר בעל פקדי שליטה נוחים לתפעול. במשחק כ-70 רמות שונות ומעוצבות. שימו לב: ככל שתעלו ברמה תגדל כמות האתגרים איתם תאלצו להתמודד במהלך השלב. במהלך השלב תוכלו לאסוף כלי נשק נוספים מהאויבים שהבסתם וכך להמשיך במסע להצלת האנושות.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 4.50 שקלים.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Streetboy

   צאו למסע קצבי וצבעוני. עזרו לגיבור לחסל את כל האויבים העומדים בדרככם בזמן השיטוט ברחובות. הכו את האויב וצברו נקודות - לרשותכם שש פסילות בלבד שהופכות את המשחק ליותר מאתגר. האויבים במשחק מחזיקים בכוחות שיאתגרו אתכם במיוחד.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 5.80 שקלים.

   כליל החורש (מערכת וואלה! NEWS , שרה גולד)

   Huungree RPG

   הממלכה מחולקת לשתי אימפריות אך רק אחת תזכה בשלטון, הקימו את צבא הפיקסלים שלכם וצאו לקרב. הרכיבו את הצבא הבלתי-מנוצח וכבשו את שטח האויב. השתמשו בשטחים הכבושים על מנת להגדיל את הצבא ולגייס עוד לוחמים. Huungree RPG הוא משחק בעיצוב רטרו, שכולו פיקסלים. המשחק כולל מגוון רחב של שטחים, כלי נשק ולוחמים שיצטרפו אליכם במהלך הקרבות. הגדילו את האימפריה ואחזו במושכות השלטון.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.76 שקלים.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   אורי סגל הוא מנכ"ל iApps | iPhoneil