פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רץ ברשת: שיחק עם אקדח, ירה לעצמו בראש - ושרד. קשה לצפייה

   רולטה רוסית לא אמורה להסתיים בשריטה בלבד בקרקפת, אך זה מה שקרה למרבה מזלו של הצעיר הטיפש הזה, שזכה ברגע של ויראליות אך כמעט איבד את חייו. מיותר לציין שלא מומלץ לנסות את זה בבית, נכון?

   רץ ברשת: שיחק עם אקדח, ירה לעצמו בראש - ושרד. קשה לצפייה

   הסרטון הקצרצר הזה, שהפך בימים האחרונים לוויראלי ושותף עשרות אלפי פעמים, מתאר רגע מזעזע במיוחד בחייו של צעיר שעד כה לא נחשפה זהותו. בתחילת הסרטון הוא נראה שוכב במיטתו ומשחק באחד המשחקים שפחות ראויים לתואר הזה - "רולטה רוסית".

   ניתן לראות כיצד הוא אוחז באקדח ברשלנות ומנופף בו בעת שחיוך גדול על פניו. בפעם הראשונה שהצעיר סחט את ההדק לא קרה דבר, אולם בפעם השנייה האקדח ירה! הסרטון המטריד מציג בבירור את רגע הפגיעה ואת הדף שניתז מפדחתו לקיר.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   שהמוח לא יפול. (צילום מסך)

   מה שאולי מדהים עוד יותר מהתיעוד המבהיל הזה, היא העובדה שהצעיר שרד את המשחק הקטלני-לרוב ללא כל נזק ארוך טווח. בתמונות שפרסם הצעיר יחד עם הסרטון, ניתן לראות לכאורה את הפציעות הקלות באופן יחסי. ראשו אמנם חבוש תחבושות, אך לא נראה כי נגרם נזק מוחי או אפילו נזק כלשהו לגולגולת לו היינו יכולים לצפות מפגיעת כדור ישירה מטווח כל כך קצר.

   כמובן שיש לציין כי בהחלט קיימת האפשרות כי הסרטון כולו מבוים או מזויף. עד עתה לא ברורה זהותו של הצעיר המופיע בווידאו, היכן הוא צולם ומדוע בדיוק פורסם. בשל האופי הקשה של הסרטון, נהיה קצת מופתעים לגלות שזהו רק מהלך פתיחה של עוד קמפיין ויראלי מסחרי, המנסה לצבור את מרב תשומת הלב בהשקעה מינימלית על ידי זעזוע של הגולשים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ניצל בנס. (צילום מסך)