אלו היו 5 הסיפורים החמים השבוע בפייסבוק

גל הטרור, האח הגדול, אייל גולן, קופת חולים מכבי, טקס האוסקר וגם: כמה נזק תדמיתי גרמו הראיון של אייל גולן והפרסומת של אדיר מילר?

  • Vigo
  • פייסבוק
מערכת וואלה! NEWS
הסיפורים החמים של השבוע. (צילום: חברת Vigo)

גם השבוע מדדנו, בעזרת חברת Vigo, את הדופק של החברה הישראלית דרך הפוסטים, התמונות והתגובות שפורסמו בפייסבוק. השבוע ייזכר כעמוס במשברים תקשורתיים שהחלו ברשת; בעוד שני נושאי השיחה המובילים ממשיכים להיות אירועי הטרור והאח הגדול, שלושת הסיפורים שאחריהם הגיעו מתחום הפנאי, הצרכנות והתרבות: משבר מכבי שירותי בריאות, הראיון של אייל גולן, משבר התביעה כנגד אל-על ועוד.

חמשת הנושאים הכי חמים השבוע בפייסבוק היו: גל הטרור, האח הגדול, אייל גולן, הפרסומת הפוגענית של קופת חולים מכבי וטקס פרסי האוסקר.

עוד בוואלה! NEWS

הדרך הנכונה לשמור על השיניים שלנו

בשיתוף Oral B
לכתבה המלאה

אייל גולן

הראיונות התקשורתיים שהעניק גולן עוררו 6,000 שיחות ברשת, פי 1.5 מאשר בשבוע ממוצע. גולן והתקשורת ספגו ביקורת על כך שסלחו לו על העבירות המוסריות שביצע וגולשים רבים ניצלו את המעמד כדי להכפיש ולקלל את הזמר. אייל גולן, שלרוב זוכה לאהדה אדירה מהרשת, ספג השבוע כמעט 2,000 פוסטים ביקורתיים, 20 אחוזים מהם של גולשים שטענו כי יפסיקו ללכת להופעות שלו.

מכבי שירותי בריאות

קופת החולים זכתה השבוע בכ-4,000 שיחות, כמעט מחציתן בשפה הרוסית, פי 20 מהיקף האזכורים של קופת החולים בשבוע ממוצע. הסרת הסרטון לא נתפסה בעיני הגולשים כהתנצלות, או לקיחת אחריות על סרטונים אחרים. 52 אחוזים מהגולשים ביקרו את הקמפיין וכ-100 גולשים טענו כי יעזבו למתחרים.

פחות התחברו להומור. (צילום: חברת Vigo)

על מטוסים ועכברים

גם העכבר בחלב של טרה והתביעה כנגד אל-על אוזכרו כל אחד בכ-2,000 שיחות, ובשניהם נראו גולשים שקראו להפסיק להשתמש במוצרים או בשירותים של החברות. "השבוע האחרון מוכיח לנו כי הגולש הישראלי כבר מודע לכוחה של הרשת וליכולת של האזרח הקטן להשפיע", אומר רביב טל, מנכ"ל Vigo. "הגולשים פונים למותגים ולמפורסמים בגוף שני, מאיימים עליהם ומכריחים אותם לקחת אחריות ולהציע פיצוי. מותגים שלא מצליחים להבין בזמן כי הם נמצאים במשבר, ולהגיב בהתאם, עשויים למצוא עצמם בבעיה חמורה יותר". כל המשברים השבוע הגיעו גם לערוצי התקשורת המערכתיים וספגו כל אחד יותר מ-15 אזכורים ביקורתיים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully