הטלפון המחשמל: צפו בעוקץ שעשו לגנבי הסמארטפונים

טלפון נייד שהונח בטעות בצד, מכשיר שבעליו לא משגיח עליו ועוד סיטואציות דומות הן כר פורה לגנבים אופורטוניסטים שמנצלים הזדמנויות כאלה. הפעם הם גם נענשו על ההרגל המגונה שלהם

אילן גלר
28/04/2016
צילום מסך

איך אפשר לללמד גנבי סמארטפונים לקח שיגרום להם לשקול ברצינות הסבת תחביב לתחום מעט יותר הגון? יוצרי הסרטון הוויראלי הזה חשבו על רעיון מעולה - הם הצמידו למכשיר סמארטפון שוקר חשמלי רב עוצמה הנשלט מרחוק, ואז הניחו אותו במקומות ציבוריים ליד שחקן שנראה רדום.

עבור אדם לא מוסרי כמעט בלתי אפשרי כנראה לעמוד בפיתוי הזה אך ברגע שהגנבים שמו ידיהם על המכשיר, והחלו ללכת מהמקום, הופעל השוקר החשמלי למרבה תדהמתם. הכל תועד כמובן במצלמה נסתרת, והתוצאה שלפניכם היא סרטון המשלב בין עזות מצח מעצבנת ונקמה משעשעת.

בקטע הראשון, הגנב מתיישב לו בתמימות לצד אחד מיוצרי הסרטון, מניח את ידיו על הסמארטפון ומתחיל להתרחק, עד שהשוקר מופעל וגורם לו להפיל מיד את המכשיר לברוח בבהלה. הקטע השני מעצבן אף יותר, שכן צמד הגנבים מודע לחלוטין לכך שהמכשיר נשכח בטעות - אך הם בוחרים להרים ולקחת אותו איתם, ואף מכחישים שראו אותו.

כמובן ששוק חשמלי זריז גורם להם לשנות מיד את דעתם, במיוחד מאחר והמכשיר מונח באותו רגע בתוך כיסו של הגנב. גם בשאר הקטעים בסרטון תוכלו לראות כיצד הגנבים לומדים לקח בלתי צפוי, לאחר שניסו לשים ידיהם על מכשיר חדש בדרכים לא מאוד אלגנטיות או הגונות.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
מתיחה סמארטפון מחשמל. צילום מסך
אם היית מענטש לא היית נענש.(צילום: צילום מסך)
  • מתיחה
  • סמארטפון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully