פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   משתלם! חשבונות פוקימון גו נמכרים במאות דולרים ברשת

   המחיר הגבוה ביותר שנדרש עד כה על חשבון פוקימון גו עומד על 1,200 דולרים (כ-4,600 שקלים) אבל יש לא מעט חשבונות אחרים בכמה מאות דולרים, ברמה שכל אחד יכול להגיע אליה תוך שבועיים אינטנסיביים של משחק

   משתלם! חשבונות פוקימון גו נמכרים במאות דולרים ברשת

   מתחשק לכם להתפאר באוסף מרשים של פוקימונים, אך אין לכם זמן, סבלנות או כוח לשוטט ברחובות על מנת ללכוד את כולם בעצמכם? או שאולי כבר גיליתם את כל סודות המשחק ואתם מעוניינים לעשות קצת כסף?

   יזמים זריזים, שצצו ברשת במהלך הימים האחרונים, מצאו דרך להרוויח מפוקימון גו ולספק קיצור דרך למי שלא מצליח לצאת להליכות ארוכות - הם מוכרים חשבונות פוקימון גו על כל הפוקימונים והפריטים שבהם. היקרים שבחשבונות מגיעים כבר לסכומים של מאות דולרים, והם כוללים פוקימונים נדירים, יכולות קרב משופרות ופריטים שווים במיוחד.

   [פרופילים למכירה ב-eBay]

   חשבונות פוקימון גו למכירה (צילום מסך)
   מאות דולרים לחשבון. הרבה לא נמכרים אבל השווים ביותר נחטפים מיד. (צילום מסך)

   חלק מהמוכרים ב-eBay או בלוח Craigslist טוענים כי נמאס להם לשחק בפוקימון גו, וכעת הם מעוניינים למצוא אדם לו יוכלו להוריש את האוסף שלהם. אחרים מודים בכנות כי מטרתם מלכתחילה הייתה לצבור פוקימונים רבים ככל האפשר ואז למכור את החשבון. המחיר הגבוה ביותר שנדרש עד כה על חשבון פוקימון גו עומד על 1,200 דולרים (כ-4,600 שקלים).

   חשוב להדגיש כי לפי כללי השימוש של המשחק, שכל אחד מהמשתמשים מחויב להסכים להם מיד לאחר ההתקנה, מכירה והחלפה של חשבונות אסורה בהחלט. חברת הפיתוח של המשחק, Niantic, עשויה בכל רגע להחליט שהיא משביתה או מוחקת חשבונות שהיא חושדת שעברו ידיים, וסביר להניח שאכן תחל לעשות זאת בקרוב אם התופעה תמשיך להתגבר (או שהם ימצאו דרך לגזור קופון על המכירה ואז כנראה תהיה דרך מסודרת להחליף בעלים).

   >> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

   חשבונות פוקימון גו למכירה (צילום מסך)
   גם בקרייגסליסט יש סחר פרופילים פורה. (צילום מסך)
   חשבונות פוקימון גו למכירה (צילום מסך)
   חייב למכור את כולם! (צילום מסך)