פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   זה מה שקרה לרגל של רוכב אופניים שאייפון התפוצץ בכיסו

   "האינסטינקט שלי היה לתפוס את הטלפון, אבל זה שרף לי את הידיים. ניסיתי לקרוע את המכנסיים בזמן שהמכשיר המיס אותם. הסוללה נזלה כמו לבה שחורה"

   זה מה שקרה לרגל של רוכב אופניים שאייפון התפוצץ בכיסו

   גארת' קליר, יועץ ארגוני ורוכב אופניים חובב בשעות הפנאי, יצא בסוף השבוע האחרון לרכיבה באזור מנלי שבאוסטרליה. במהלך הרכיבה הוא החליק ונפל מאופניו, אולם במקום שהתקרית תסתיים במבוכה קלה נאלץ גארת' לבלות כמה ימים בבית החולים ואפילו לעבור ניתוח. הסיבה לכך היא שבעת הנפילה מכשיר האייפון 6 שלו התלקח והתפוצץ.

   "איבדתי את האחיזה שלי ונפלתי. לאחר שלוש או ארבע שניות הצלחתי לקום, ואז שמתי לב שעשן יוצא מכיס המכנסיים שלי", סיפר קליר. "האינסטינקט שלי היה לתפוס את הטלפון, אבל זה שרף לי את הידיים. ניסיתי לקרוע את המכנסיים בזמן שהמכשיר המיס אותם בדרך לרגל. הליתיום שבתוך הסוללה נזל כמו לבה שחורה, והמסגרת המתכתית של המכשיר החלה להתעקם. הרגל שלי הייתה שחורה לגמרי".

   גארת' נאלץ לצלוע במשך כשני קילומטרים עד שחולץ ונלקח למחלקת הכוויות של בית חולים סמוך, שם עבר ניתוח דחוף, לצד בדיקה מעמיקה שמטרתה לקבוע האם החומרים המסוכנים שבתוך הסוללה חדרו לגופו. יעברו כנראה כמה שבועות עד שיוכל לחזור לפעילות גופנית מלאה. באפל הבטיחו לגארת' לבדוק את המקרה, אך טרם נמסר כל מידע נוסף.

   >> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   גארת' קליר עם החור ברגל. (צילום מסך)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לא נעים. (צילום מסך)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   המכשיר המפוחם. (צילום מסך)