שלא יהיו בלבולים: כך תעדכנו ידנית את שעון החורף בסמארטפון

מדי יום אנחנו סומכים על הסמארטפונים שלנו שידעו להעיר אותנו בזמן, אבל פעמיים בשנה - במעבר משעון חורף לקיץ ובמעבר משעון קיץ לחורף - עדיף לסמוך על עצמנו. אתם הרי לא רוצים לפספס שעת שינה

מערכת וואלה!
28/10/2016
כך תעדכנו ידנית את שעון החורף בסמארטפון (מערכת וואלה! News)

רובנו סומכים על מכשיר הסמארטפון שלנו, שיידע מה השעה ובעיקר יידע להעיר אותנו בבוקר ברגע המתאים. בלילה שבין מוצאי שבת ליום ראשון יש להזיז את השעה לאחור מ-2:00 לפנות בוקר לשעה 1:00. בעוד מרביתנו נהנים מעדכון אוטומטי של השעון בהתאם לאזור הזמן שלנו, לא בטוח שהעדכון לשעון חורף ייכנס לתוקף ולכן מומלץ - אם אתם מעוניינים לקום בזמן ולא לפספס שעת שינה - לעדכן את השעה ידנית. במהלך היום ניתן יהיה להחזיר את העדכון האוטומטי ללא חשש.

באנדרואיד היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) וחפשו ברשימה את אפשרות "תאריך ושעה" (Date and Time). לאחר שנכנסתם אליה, בטלו את אפשרות "תאריך ושעה אוטומטיים" (Automatic Date and Time). בחרו את אזור הזמן הנכון ואז את השעה הרצויה.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
עדכנו את השעה ידנית בתפריט ההגדרות.(צילום: צילום מסך, -)

באייפון (iOS) היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) ובחרו באפשרות "כללי" (General). כעת מבין האפשרויות המוצגות לחצו על "תאריך ושעה" (Date & Time) וכבו את המתג של "כיוון אוטומטי" (Set Automatically). כעת בחרו באזור הזמן הנכון וכוונו ידנית את השעה הרצויה.

במהלך יום ראשון תוכלו להחזיר את ההגדרות למצב אוטומטי.(צילום: צילום מסך, -)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully