פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הורידו עכשיו: אפליקציות שוות למובייל - בחינם לזמן מוגבל

   צרו מסמכי סריקה איכותיים, בצעו מעקב אחר הפעילות היומיומית, הפכו את האלבומים הישנים לדיגיטליים ועוד. מדי שבוע נביא לכם משחקים ואפליקציות שהמשותף ביניהם הוא שאם תזדרזו להוריד אותם, לא תצטרכו לשלם

   Enhance

   מנהלים דף עסקי ברשתות החברתיות? אם אתם מעוניינים לגרוף יותר תגובות ולעורר עניין בקרב הלקוחות הפוטנציאליים, כנראה תרצו תמונות איכותיות יותר שימשכו את העין. האפליקציה הזו מציעה ממשק עריכה מאוד פשוט שיאפשר לקבל תוצאות מקצועיות גם למי שאינו בקיא בעולם העריכה. התחילו בצילום, בצעו עריכה פשוטה ואינטואיטיבית, חתכו את התמונה לפי גבולות הפריים שבחרתם, הוסיפו טקסט ואת הלוגו של חברתכם ואתם מוכנים לשתף את התמונה ברשתות החברתיות.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.80 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Life Cycle

   רוצים לעקוב אחר הפעילות היומיומית שלכם, להבין באילו פעילויות אתם מתעלים את הזמן שלכם נכון ולהבין האם אתם ישנים מספיק? האפליקציה הזו מציעה מעקב אחר כלל הפעילויות שלכם, תתעד לפי שעות ותציג את היום שלכם באופן ויזואלי ונוח בתצורת עוגת המחולקת לפי קטגוריות וצבעים, עם אייקונים המייצגים את כל הפעילות שאתם מבצעים. תוכלו לראות כמה זמן ביליתם בנהיגה, עסקתם בפעילות גופנית, הייתם בעבודה, ישנתם ואכלתם. את כלל האינפורמציה המפורטת תוכלו לראות בתצוגה יומית, שבועית, חודשית ושנתית - כך שתוכלו לנהל את הזמן שלכם בצורה הטובה ביותר.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.80 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Photomyne Album Scanner

   אם עוד יש לכם אלבומי תמונות מודפסים, שיושבים על המדף בבית ולא נפתחים לעולם, זה הזמן להפיח חיים בזיכרונות הישנים. האפליקציה הזו מאפשרת ליצור מהאלבומים הישנים אלבומים דיגיטליים - צלמו בעזרת האפליקציה את עמודי האלבומים ובעזרת הממשק החכם, חתכו את התמונות אחת-אחת וערכו אותן, במידת הצורך. האפליקציה זכתה לאהדה רבה בקרב משתמשי האייפון וצברה לעצמה מעריצים רבים - וכעת גם משתמשי אנדרואיד יכולים ליהנות ממנה.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.80 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Cam Scanner Tamil Translator

   אמנם חנויות האפליקציות מציעות ממשקי סריקה רבים, אך זה בין המוכרים שבהם. הסורק מאפשר לכם לצלם מסמכים באיכות גבוהה ולשמור אותם במכשיר שלכם. השימוש פשוט מאוד: צלמו את המסמך, חתכו אותו על מנת ליצור מסמך נקי ואיכותי ושמרו אותו בפורמט המועדף מתוך מגוון פורמטים אפשריים. בנוסף תוכלו להוסיף הערות ולערוך את המסמך גם לאחר השמירה. כל המסמכים ישמרו במקום אחד ויקלו על מציאתם.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.80 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   אורי סגל הוא מנכ"ל iApps | iPhoneil