נושאים חמים

אאוץ'! זו הסיבה שאסור להשאיר את המטען זרוק על הרצפה

כמו רבים מבני ובנות גילה, גם חדרה של ג'וליה פיצ'ר האמריקנית אינו מסודר כלל ובגדים מכסים את מרבית הרצפה. רק שהפעם התחבא מטען האייפון, עם התקע כלפי מעלה, מתחת לאחד הבגדים בדיוק מול המיטה

(בסרטון: פרומו לסדרה "אגרנים כפייתיים" - אנשים עם חדרים דומים)

חדר השינה של ג'וליה פיצ'ר, האמריקנית בת ה-18 מנברסקה, נראה ככל הנראה מאוד דומה לזה של רוב הצעירות והצעירים בגילה - כאוס מוחלט, עירבוביה של בגדים וחפצים בכל פינה, על הארונות ועל כל הרצפה. הבלגן הזה לא ממש הפריע לג'וליה, עד שערב אחד קפצה ממיטתה כדי ללכת למטבח, ואז מטען האייפון שנותר זרוק על הרצפה ננעץ כמעט לכל אורכו בתוך כף רגלה.

ג'וליה מיהרה להעלות צילומים של המקרה המזעזע לרשת, ואלו הפכו לתופעה ויראלית. בעוד שכמעט כל הגולשים הביעו זעזוע למראה המטען הנעוץ בתוך גופה של ג'וליה, נדמה שאחרים השתכנעו כי הגיע הזמן לארגן את החפצים שלהם ואולי למנוע אסון: "אוי ואבוי. אולי אני באמת צריכה לנקות את החדר שלי", כתבה אחת המגיבות.

האם ג'וליה עצמה השתכנעה כי הגיע הזמן לאמץ אורך חיים מסודר יותר? לדבריה, ממש לא. לפי ג'וליה, הרגעים האיומים ביותר היו דווקא אלו שהתרחשו מחוץ לעדשת המצלמה, כשהוריה הגיעו ושלפו את המטען מתוך רגלה. "כן, הפצע דימם המון... הוא עדיין מדמם" היא עדכנה בפוסט. נקווה שלפחות את מטען האייפון היא תדאג לא לזרוק יותר על הרצפה.

מטען ברגל (צילום מסך)
זה נראה כואב. (צילום מסך)
מטען ברגל (צילום מסך)
נו, תשלפי את זה כבר! (צילום מסך)
מטען ברגל (צילום מסך)
אולי תעדיפי לסדר קצת את החדר בזמן הקרוב. (צילום מסך)