נושאים חמים

הורידו עכשיו: אפליקציות שוות למובייל - בחינם לזמן מוגבל

שננו את הסיסמאות שלכם באופן יצירתי, צרו מזכרים באופן אינטואיטיבי ותהנו מהיתרונות של אפליקציה ייעודית לצילומי מסך. מדי שבוע נביא לכם משחקים ואפליקציות שהמשותף ביניהם הוא שאם תזדרזו להוריד אותם, לא תצטרכו לשלם

File New - Photo Editor

אפליקציית עריכת התמונות הזו מציעה מגוון אופציות עריכה מדליקות המאפשרות לכם ליצור יצירות אמנות מהתמונות שלכם. תוכלו לבצע עריכה בסיסית או עריכה מתקדמת ישירות מהאפליקציה: לתקן חשיפה, לשנות את טמפרטורת הצבע, לשפר את החדות ועוד. בנוסף תוכלו לבצע עריכה מתקדמת הכוללת הוספת פילטר מתוך 70 פילטרים שונים העומדים לרשותכם, להוסיף טקסט (עם יותר ממאה פונטים שונים), להוסיף איורים ועיצובים שונים שניתן לשבץ על גבי התמונות ועוד. הממשק מעוצב בטוב טעם וישדרג את חווית השימוש.

להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 7.20 שקלים.

חינם לזמן מוגבל (צילום מסך)

Vesper

אם אתם עובדים על פרויקט חדש בעבודה, מעצבים את הבית או מארגנים חופשה - בכל מקום בו תדרשו לזכור ולתעד כמות גדולה של מידע, האפליקציה יכולה להיות יעילה עבורכם; תוכלו לשמור הערות, תמונות, לינקים וליצור מאגר מאורגן של כלל הרשימות שלכם. את כלל המידע תוכלו לסנן בעזרת תגיות, לשתף עם משתמשים נוספים ולגבות את התכנים בענן. העריכה של הקבצים היא פשוטה במיוחד: תוכלו לגרור את האובייקטים ולארגן אותם בקלות, לשנות ולהתאים מחדש במקרה הצורך.

להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 36.20 שקלים.

חינם לזמן מוגבל (צילום מסך)

Screenshot Pro

רוצים כלי ייעודי לצילום מסך מהיר ואופטימלי? תוכלו להשתמש באפליקציה הזו כשאתם מעוניינים לצלם כמה צילומי מסך אחד אחרי השני, לטובת הכנת מדריך או להוציא דוגמאות מתוך וידאו. מלבד אופציית הצילום הרצוף תוכלו ליהנות מפונקציות נוספות לדוגמת חיתוך אוטומטי (נניח אם אתם לא רוצים ששורת ה-Status Bar תופיע), תוכלו להגדיר כפתור קבוע דרכו תוכלו לבצע את צילום המסך ועוד. כל צילומי המסך ישמרו בתיקייה ייעודית.

להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.60 שקלים.

חינם לזמן מוגבל (צילום מסך)

7Files Encryptor

מחפשים דרך יצירתית לאבטח את הקבצים שלכם בסמארטפון? האפליקציה יוצאת מנקודת הנחה שהדרך הטובה ביותר לזכור את הסיסמאות שלכם היא בעזרת סיפור, ולכן לכל סיסמה היא תסייע לכם ליצור סיפור שבסופו תזכרו בסיסמה. לדוגמה: סוס ופיל התחרו בתחרות, הסוס לקח מקום ראשון יהיה הסיפור בעבור הסיסמה - סוס, פיל סוס. האפליקציה מציעה כלי עזר לכל מי שיש לו מגוון סיסמאות שעליו לזכור ומתקשה לעשות זאת מצד אחד, ומצד שני מעוניין להגן על מאגר הסיסמאות שלו בצורה מקורית.

להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.60 שקלים.

חינם לזמן מוגבל (צילום מסך)

אורי סגל הוא מנכ"ל iApps | iPhoneil