פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הורידו עכשיו: משחקים שווים למובייל - בחינם לזמן מוגבל

   צאו לטיול בעולם עם כלב הרפתקן, עזרו לפתור מקרי רצח מסובכים, הצליחו לשרוד באי בודד ועוד. מדי שבוע נביא לכם משחקים ואפליקציות שהמשותף ביניהם הוא שאם תזדרזו להוריד אותם, לא תצטרכו לשלם

   Ping Grove

   עזרו לבלש ג'ון לפתור מקרי רצח מסובכים, כי מתברר שרק בעזרתכם ניתן יהיה לסגור את התיקים הישנים. מה עליכם לעשות? קראו עדויות, עברו על הראיות והשוו אותן עם החשודים. בכל פעם תצטרכו לשחזר את האירועים סביב הרצח ולפי הממצאים והעדויות להחליט מי מהדמויות קורבן ומי רוצח. עיצוב המשחק מושקע והאנימציה בו ברמה גבוהה.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 7.20 שקלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Space Trek

   השתלטו על עולם זר שנכבש על ידי יצורים אלימים ומרושעים. עליכם להילחם באויבים בכל הכוח ולסייע לניצולים. טוסו בחללית ברחבי בפלנטה, השתמשו בכלי הנשק העומדים לרשותכם ושימו לב שבכול משימה יש כמות שונה של חלליות שעליכם להפיל. השתמשו במפה על מנת לנווט ביעילות.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 10.80 שקלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   Survival Game: Lost Island PRO

   המטרה שלכם במשחק היא לשרוד. בתחילת המשחק תמצאו את עצמכם על אי בודד וכדי לעבור את הלילה עליכם להתחיל לעבוד. הצטרפו להרפתקה מטורפת והתחילו לחפש אחר הפריטים שיעזרו לכם לשרוד באי המסתורי. השגרה שלכם כוללת מעתה חיות טרף, חיפוש משאבים שיעזרו לכם להישאר בחיים ובניית חפצים בעצמכם. המוזיקה של המשחק מקורית והגרפיקה תלת-ממדית מושקעת מאוד.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 5.40 שקלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   My Diggy Dog

   הצטרפו למרטי הכלב ומצאו אוצרות בתוך מבוכים נסתרים על מנת לרצות את הבעלים שלו. מרטי ובעליו טיילו בכל העולם בחיפוש אחר פריטים נדירים, אך מאז שהטיולים נפסקו הם נאלצו להשאיר את התחביב מאחור ואיסופם של פריטים נדירים נותר חלום בלתי ממומש. מרטי לוקח על עצמו את התפקיד להמשיך את העיסוק על מנת להפוך את בעליו למאושר. לרשותכם יעמדו עשרות חפצים, שרק מחכים שתמצאו אותם; הגרפיקה צבעונית ומשעשעת והסיפור יותר מעניין ממרבית סיפורי הרקע במשחקי מובייל.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 8.80 שקלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   אורי סגל הוא מנכ"ל iApps | iPhoneil