נושאים חמים

מצלמה כפולה אנכית ושוליים דקיקים: יש סיכוי גבוה שככה ייראה אייפון 8

מאחר ואפל בוחנת כמה עיצובים אפשריים במקביל עבור אייפון 8, ייתכן שהשרטוט שהודלף מייצג למעשה רק אפשרות אחת, מעין תכנית גיבוי שאותה מכינה אפל למקרה שלא תצליח לייצר דגם מתקדם וחדשני יותר. זאת, כמובן, בהנחה שמדובר בהדלפה אמיתית

הדלפה שרטוט אייפון 8 (צילום מסך)
ההדלפה הזו מחזקת שמועות שכבר מתרוצצות ברשת. (צילום מסך)

מסמך אפיון הנדסי שהודלף לרשת החברתית הסינית Weibo כולל עיצוב אפשרי ואף סביר לאייפון 8, מכשיר הסמארטפון החדש של אפל שצפוי להגיע למדפי החנויות מאוחר יותר השנה. אפל אמורה להשיק את אייפון 8 בחודש ספטמבר אך לפי הדיווחים האחרונים יש סיכוי שהגעתו למדפי החנויות תתעכב.

ההדלפה האחרונה די מאשרת את מה שכבר נאמר על המכשיר ומוסיפה לכאורה את הממדים המדויקים שלו. העיצוב מציג מספר חידושים דרמטיים לעומת דגם האייפון 7 הנוכחי, אם כי ייתכן שחלק מהשינויים יאכזבו את מעריצי האייפון, שציפו לחידושים אחרים בעקבות שמועות נוספות.

חיישן טביעות האצבע, לפי ההדלפה הזו, לא ישולב בקדמת המכשיר, אלא יעבור לצדו האחורי, כמו במכשירי הדגל האחרונים של סמסונג, LG וגוגל. המצלמה הכפולה, שהייתה עד כה בלעדית לדגמי הפלוס, תשולב בדגם אייפון 8 בתצורה אנכית, ואילו השוליים יהיו דקיקים במיוחד באופן שכבר ראינו במכשירי אנדרואיד השנה מסין וקוריאה.

הדלפה אייפון 8 (צילום מסך)
כפתור הבית יעבור לגבר המכשיר? הדמיה על בסיס השמועות. (צילום מסך)

עוביו של המכשיר המוצג בהדלפה יהיה כמעט זהה לזה של אייפון 7, אך הוא יהיה מעט רחב וגבוה ממנו. חיבור האוזניות הסטנדרטי, למקרה שתהיתם, לא עומד לחזור למקומו.

מאחר ואפל בוחנת כמה עיצובים אפשריים במקביל עבור אייפון 8, ייתכן שהשרטוט שהודלף מייצג למעשה רק אפשרות אחת, מעין תכנית גיבוי שאותה מכינה אפל למקרה שלא תצליח לייצר דגם מתקדם וחדשני יותר. זאת, כמובן, בהנחה שמדובר בהדלפה אמיתית משרשרת הייצור של אפל ולא זיוף מוחלט.

>> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

הדלפה אייפון 8 (צילום מסך)
הדלפה נוספת, לכאורה של אייפון 8. (צילום מסך)