נושאים חמים

לידה של ג'ירפה - השידור החי השני הכי פופולרי אי-פעם ביוטיוב. צפו

כמות הצפיות הכוללת בסרטון עמדה ביום שבת על 14 מיליון גולשים, כשברגע הלידה עצמו צפו לא פחות מ-1.2 מיליון גולשים בו-זמנית. בסך הכול, יותר מ-232 מיליון גולשים הספיקו לצפות בלידה, בשידורים חוזרים, 48 שעות בלבד אחרי השידור

ביום שבת האחרון אירע מאורע מרגש בגן החיות Animal Adventure Park שבניו-יורק: הג'ירפה אפריל בת ה-15 ילדה בהצלחה גור ג'ירף. גן החיות שידר את הלידה בשידור חי באמצעות אתר יוטיוב, והיא זכתה לפופולריות רבה. למעשה הלידה של הג'ירף היא כעת השידור החי השני הנצפה ביותר בתולדות האתר. ערוץ היוטיוב של גן החיות זוכה גם לפופולריות רבה כעת, חודשיים וקצת בלבד לאחר שנפתח.

ביוטיוב שמחים לשתף את נתוני הצפייה בשידור החי: כמות הצפיות הכוללת בסרטון עמדה ביום שבת על 14 מיליון גולשים, כשברגע הלידה עצמו צפו לא פחות מ-1.2 מיליון גולשים בו-זמנית. בסך הכול, יותר מ-232 מיליון גולשים הספיקו כבר לצפות בלידה, בשידורים חוזרים, וסך דקות הצפייה עומד על נתון כמעט בלתי נתפס של 7.6 מיליארד.

המקום הראשון, ברשימת השידורים החיים הנצפים ביותר, שייך למשחקי וידאו המשודרים בערוץ ה-eSport הרשמי של המשחק התחרותי League of Legends. מבחינתנו העובדה שהמקום השני הולך לג'ירפה ולא לידוענית או כוכב פופ היא הישג גדול לאנושות.

>> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

לידה של ג'ירפה (צילום מסך , Animal Adventure Park)
כוכבי רשת. (צילום: Animal Adventure Park)
לידה של ג'ירפה (צילום מסך , Animal Adventure Park)
רגע השיא. (צילום: Animal Adventure Park)
שיאי צפייה ביוטיוב (צילום מסך)
שיא מרשים. (צילום: יוטיוב)