פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עדכון גדול בסנאפצ'ט: כך תשתמשו בפיצ'רים החדשים

   אחרי קריסת המניה ודיווח על צמיחה איטית במיוחד, אפליקציית המסרים החביבה בעיקר על צעירים לוקחת פניית פרסה ומאפשרת לנגן קטעי וידאו בלופ אינסופי ולראשונה מקבל התמונה רשאי להחליט כמה זמן הוא יצפה בה. וגם יש כלי לא רע להעלמת אנשים מהרקע

   עדכון גדול בסנאפצ'ט: כך תשתמשו בפיצ'רים החדשים

   אפליקציית המסנג'ר הפופולרית בקרב צעירים, סנאפצ'ט, מנסה להחזיר מלחמה לפייסבוק, שהעתיקה את פיצ'ר הסיפורים לכל הפלטפורמות שלה. בעדכון חדש הכולל ארבעה חידושים, מקווה החברה, שהמניה שלה בצניחה מבהילה, לעודד משתמשים חדשים להתחבר לאפליקציה.

   צילום אינסופי

   הצילומים ששולחים המשתמשים זה לזה בסנאפצ'ט נעלמים, כידוע, לאחר שהם מוצגים בהתאם למשך הזמן בשניות שהמשתמש בוחר. אולם כעת יש גם אפשרות להציג את הצילום עד שהצופה מחליט לסגור אותו מרצונו. פשוט לוחצים על אייקון הטיימר המופיע בצדו הימני של המסך, ובוחרים באפשרות החדשה "צילום אינסופי" (Infinity Snap).

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ואם בא לנו לבהות בתמונה בלי טיימר? (צילום מסך)

   וידאו מתנגן בלי הפסקה

   רוצים לשלוח קטע וידאו שיתחיל לנגן מחדש בכל פעם? כעת תוכלו להגדיר וידאו כלופ אינסופי באמצעות בחירה בלופ, בסוף גלגלת השניות אחרי צילום הווידאו. לחצו על כפתור הלופ בצד ימין (סמל האינסוף, כן זה מבלבל קצת) והוא ימשיך לנגן עד שהצופה יחליט לסגור אותו, ואז ימחק כרגיל.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   תנו לווידאו לנגן ברצף עד שיימאס. (צילום מסך)

   מחק הקסם

   Magic Eraser הוא כלי עריכת תמונות שמגיע לסנאפצ'ט הישר מתוכנות גרפיקה מקצועיות כמו פוטושופ. כדי להשתמש בו, בחרו באייקון המספריים, ולאחר מכן בכלי המחק החדש. כעת בחרו את האזור בו מופיע האדם, החפץ או העיוות האופטי שאותו אתם רוצים להעלים. תיאורטית, הבינה המלאכותית של האפליקציה אמורה לזהות את האובייקט שמפריע לכם ולהסיר אותו. בפועל זה לא תמיד עובד בצורה מושלמת, אבל שווה לנסות.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   לנקות את התמונה קצת. (צילום מסך)
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   וגם להעלים אובייקטים. (צילום מסך)

   ציור באימוג'י

   הפיצ'ר החדש הזה מאפשר לכם לצייר על תמונה באמצעות סימני אימוג'י במקום במברשת צבע. בחרו באייקון המרקר שבצד ימין, ומתחת לצבעים השונים בהם תוכלו לצייר יופיע גם סמל אימוג'י. לאחר הלחיצה עליו תוכלו לבחור באייקון החביב עליכם, ואז פשוט לגרור את האצבע על גבי המסך כדי ליצור קו המורכב כולו מסמיילים מחייכים, נשיקות או קקי מחייך.

   >> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   במקום צבע - אימוג'י! (צילום מסך)