פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קאובוי בחלל ופטישים נגד חפרפרות: משחקי מובייל שווים בחינם לזמן מוגבל

   עזרו לקאובוי לצאת מהמבוך, שחקו במשחק זוגי משעשע במיוחד, הפכו לארכיאולוגים המשוטטים בפירמידות ופותרים חידות ועוד. מדי שבוע נביא לכם משחקים ואפליקציות שהמשותף ביניהם הוא שאם תזדרזו להוריד אותם, לא תצטרכו לשלם

   Captain Cowboy

   קפטן קאובוי יוצא להרפתקה מטורפת בחלל והמטרה שלכם היא לסייע לו לעבור את המבוך המאתגר שעומד מולו. המשחק מזכיר משחקי ארקייד של פעם, ומבוסס על אנימציה בסיסית אך צבעונית. מטרת המשחק היא לנווט את עצמכם בתוך המבוך ולאסוף את כל היהלומים שאפשר. רק היזהרו לא להיתקע בדרך ללא מוצא.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.50 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Mole Hammers

   משחק מדליק המיועד לשני משתתפים על מסך אחד. לכל משתתף מופיע פטיש הממקום בפינה אחרת במסך ועליכם להשתמש בפטיש בחכמה כדי לצבור כמה שיותר נקודות. בכל פעם תעלה מהחור באדמה חיה אחרת - אם עולה חפרפרת עליכם להכות בה בחוזקה בפטיש ואם עולה ארנבת, למשל, הימנעו מהכאתה אחרת תאבדו נקודות. הישארו עירניים וזריזים, ונצחו במשחק.

   להורדה לאייפון - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.50 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Legacy - The Lost Pyramid

   הפכו לארכיאולוגים וצאו להרפתקה בפירמידה עתיקה. במהלך המסע שלכם תתקלו בחידות שתצטרכו לפתור נכונה על מנת להמשיך לחדרים הסמוכים. הצטרפו למשחק פאזל תלת-ממדי שבו הפתרונות לתעלומות נשארות מול עיניכם, אתם רק צריכים לאתר אותם. חידות רבות מבוססות על חוקי הפיזיקה כך שתצטרכו להפעיל את גלגלי המוח. המשחק מעוצב בצורה מרשימה ויוצר אווירה מסתורית מתחילתו ועד לסופו.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 6.20 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   Darkest Dreams

   היכנסו לעולם בעל אטמוספרה אפלולית, והתקדמו מעלה בשלבים על מנת לסיים את המשחק ולצאת מהחלום האפל למציאות. למשחק גרפיקה כהה, סאונד מרגיע וניתן להעביר בו שעות של הנאה. הגרפיקה מינימליסטית ומציעה 40 שלבים. בכל שלב יעמדו לרשותכם מבנים שונים, המורכבים מקוביות ותלויים בין שמים וארץ; תצטרכו לקפץ מעליהן ולהתקדם מעלה. שימו לב שלכל קובייה יש תפקיד שונה: יש קוביות שיקפיצו אתכן מעלה כשתקפצו עליהן ויש קוביות שיעלמו ויפילו אתכם.

   להורדה לאנדרואיד - הקליקו כאן | החיסכון שלכם: 3.50 שקלים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   אורי סגל הוא מנכ"ל iApps | iPhoneil