פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יש גבר עירום על האופנוע הזה או שאנחנו לא רואים טוב?

   גולשי רדיט הופתעו לראות תמונה של גבר עירום רוכב על אופנוע באמצע היום - ונדהמו אפילו יותר כשהבינו מה באמת קורה בתמונה הזאת. האם אתם תצליחו לראות את זה בלי לקבל עזרה מאיתנו?

   יש גבר עירום על האופנוע הזה או שאנחנו לא רואים טוב?

   בסרטון – אופנוע שכן רוכבת עליו מישהי ערומה

   גולשים רבים לא מצליחים להבין האם הגבר שרוכב על האופנוע בתמונה שפורסמה ברדיט עירום או לא? בתמונה הטריקית הזאת נראה לכאורה גבר עירום יושב על אופנוע ומאחוריו אישה לבושה. אולם, האם זה באמת מה שקורה בתמונה? נסו לגלות בעצמכם:

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הבחור הזה רוכב בעירום על האופנוע? (צילום מסך)

   עוד בנושא:

   האם נצליח לגלות במה אתה עובד לפי מה שאתה רואה בתמונות?
   האשליה האופטית הזו תפיל בפח גם את המוח שלכם

   אז האם יש גבר עירום בתמונה? התשובה היא שלא. בערך. זו אשליה אופטית מוצלחת במיוחד שנוצרת משילוב של גבר בלי חולצה ואישה עם מכנסיים קצרים. העור החשוף שלה מתמזג באופן מושלם עם גופו החשוף של הבחור וכך נוצרת לנו אשליה אופטית של גבר עירום מכף רגל עד ראש. תראו:

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עכשיו זה יותר ברור (צילום מסך)

   לא ידוע הרבה על המקום בו צולמה התמונה אבל ייתכן שמקורה בדרום קוריאה. היא הפכה לויראלית וזכתה לאלפי תגובות של גולשים שניסו לפענח אותה. מלבד אלו שצלחו בפענוח ואלו שעדיין מגרדים את הראש, היו כאלה שחשבו שזו בובת מין שמוקמה בין שני רוכבים, כאלה שכל מה שהפריע להם זה שהשניים לא חבושים בקסדות ומיגון מתאים ואחרים שהבחינו בזוג הרגליים הנוספות בקדמת האופנוע והגיעו למסקנה שיש שם גבר עירום שיושב על ברכיים מאוד ארוכות של הבחורה מאחוריו. רואים את זה?

   זה כבר פתרון פסיכי לגמרי:

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צילום מסך