פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נטפליקס על חשבונם: כל הפרטים על המבצע הסודי של סלקום TV

   בניגוד לשיתוף הפעולה הרשמי שיש למתחרה, פרטנר TV, עם נטפליקס, סלקום מציעה ללקוחות להירשם לשירות ולקבל זיכוי בחשבונית החודשית על סך 30 שקלים בחודש למשך חצי שנה. בנטפליקס הביעו מחאה על המבצע, מסלקום נמסר: "המבצע נמשך החברה פועלת על פי החוק"

   נטפליקס על חשבונם: כל הפרטים על המבצע הסודי של סלקום TV

   שוק הטלוויזיה בישראל ממשיך להתחמם, והפעם עם הצעה מעניינת של סלקום TV, הוותיקה מבין ספקיות שירותי הסטרימיג. החברה לא פרסמה את המבצע עדיין אך מי שמתקשר לשירות הלקוחות מקבל הצעה לסבסוד של נטפליקס בשווי של 30 שקלים בחודש, מחירו של המנוי באיכות SD.

   פרטנר TV מציעה את נטפליקס באיכות HD במסגרת שיתוף פעולה רשמי והוט הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה עם נטפליקס שיתחיל בעתיד. כעת גם סלקום מצטרפת אך לא מדובר בשיתוף פעולה רשמי עם נטפליקס אלא על סבסוד של החברה ללקוחות שיצטרפו לשירות נטפליקס.

   למעשה, כל לקוח שיש לו ממיר אנדרואיד TV, טלוויזיה חכמה או Apple TV, יכול להצטרף לנטפליקס ולקבל סבסוד של 30 שקלים מסלקום. מדובר בחבילה הבסיסית של נטפליקס, אך ניתן לשדרג אותה בתוספת של עשרה שקלים ועדייין לקבל זיכוי של 29.9 שקלים למשך חצי שנה. כלומר את תכני ה-HD ב-9.9 שקלים בלבד לחודש לחצי השנה הראשונה.

   בנטפליקס לא אהבו לשמוע על המבצע בכלי התקשורת ומיהרו להודיע כי "רק פרטנר מוסמכת על ידינו להציע מבצע כזה. המבצע של סלקום לא מאושר על ידנו ואנחנו בודקים את הנושא". מסלקום נמסר בתגובה כי "המבצע נמשך החברה פועלת על פי החוק".

   נטפליקס בעברית (אתר יצרן , צילום מסך)
   התחרות מתחממת סביב נטפליקס. (צילום מסך)

   אם יש לכם ממיר של סלקום TV, תוכלו להחליפו בסכום חד פעמי של 99 שקלים, וללא תשלום נוסף, לסטרימר של שיאומי, Mi Box, המבוסס אנדרואיד TV ומאפשר הורדת אפליקציות, משחקים וכמובן את נטפליקס. סלקום הבהירה כי ניתן יהיה ליהנות מההטבה רק בעת ההרשמה לשירות הנטפליקס באמצעות שם המשתמש של סלקום TV, כלומר אמצעי התשלום יהיה כרטיס האשראי שלכם והוא יחוייב בעת שתרשמו לנטפליקס, אך הזיכוי יגיע אליכם בחשבונית החודשית של סלקום TV.

   בסלקום טוענים כי יש להם את האמצעים לבדוק שהצטרפות לשירות נעשתה דרך הטלוויזיה או סטרימר ייעודי, וכי לא ניתן יהיה להצטרף דרך המחשב. כאמור, לא מדובר בשיתוף פעולה אלא פשוט בהטבה של סלקום ללקוחות. המבצע משתלם והופך את סלקום לאחד משירותי הטלוויזיה שמציעים את התכנים המקיפים ביותר.

   לסלקום TV חוזה עם HBO, המאפשר להם לשדר את הסדרות המוכרות והפופולריות כמו משחקי הכס, עמק הסיליקון, ג'ון אוליבר, שקרים קטנים גדולים ועוד עם השידור בארה"ב. המבצע תקף גם ללקוחות חדשים וגם ללקוחות קיימים, והוא מתבצע בשיטת "חיוב זיכוי". כדי לוודא שהלקוחות אכן משתמשים בהטבה כמו שצריך, סלקום תדגום לקוחות מדי פעם ותבקש חשבונית עדכנית של נטפליקס.

   כדי לקבל את ההטבה צריך לשלוח מייל לכתובת hatav@cellcom.co.il מכתובת המייל שמעודכנת בשירות של סלקום TV ולצרף את פרטי המנוי בנוסף לבקשה להצטרף להטבה של אפליקציית נטפליקס. התשלום יתבצע מול נטפליקס והזיכוי יגיע לחשבון סלקום TV.

   >> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.