פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מנהלי קבוצות בווטסאפ? הפיצ'ר החדש עשוי לעצבן אתכם

   בווטסאפ הוסיפו פיצ'ר חדש שעשוי לעצבן מנהלי קבוצות. הפיצ'ר התגלה לראשונה בגרסת בטא בתחילת השנה ואילו היום זמין עבור כולם. מעתה תוכלו להסיר מנהלים אחרים בקבוצה

   מנהלי קבוצות בווטסאפ? הפיצ'ר החדש עשוי לעצבן אתכם

   אחרי שהאפשרות החדשה התגלתה לראשונה בגרסת בטא בתחילת 2018, ווטסאפ, תוכנת המסרים הפופולרית, עדכנה את האפליקציה והוסיפה אפשרות של הסרת הרשאות מניהול הקבוצה. עד כה כדי להסיר מנהל בקבוצה, היה צריך להסיר אותו לגמרי מהשיחה ואחר כך להחזיר אותו. רק כך הוא היה מאבד את ההרשאות ואילו היום, ווטסאפ הוסיפה אפשרות להסרת המנהלים מבלי להסיר אותם לגמרי מהשיחה. העדכון החדש זמין במכשירי iOS, אנדרואיד ובדפדפן.

   במידה ואתם חוששים מהפיכה בקבוצה, אתם יכולים להיות רגועים כי יש לנו גם בשורות טובות. במידה ואתם הקמתם את הקבוצה בעצמכם, לא ניתן יהיה להסיר אתכם מהקבוצה ולא ניתן יהיה להוריד לכם את הרשאת הניהול. עד כה, מנהלי הקבוצה יכלו להסיר זה את זה, גם אם אחד מהם הקים את הקבוצה ואילו העדכון החדש רק מונע מקרים כאלו.

   כדי להסיר מנהל קבוצה, פשוט לחצו על שם הקבוצה ובמסך החדש שיפתח, חפשו את השם של המנהל שתרצו להסיר מניהול הקבצה, לחצו עליו ואז על "הסרה מקבוצה" באייפון או באנדרואיד: "בטל הרשאת ניהול". אם אתם הקמתם את הקבוצה. כאמור, אתם יכולים להיות רגועים מכיוון שלא ניתן יהיה להסיר אתכם גם אם יש כמה מנהלים בקבוצה. כאמור, העדכון זמין במכשירי ה-iOS, אנדרואיד והדפדפן.

   הסרת מנהלים בקבצת הווטסאפ (מערכת וואלה! NEWS , מייקי לוי)
   מעתה לא ניתן יהיה להסיר את מי שהקים את הקבוצה. (צילום: מייקי לוי)