פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "ניהל יחסים אסורים בתוך החברה": מנכ"ל אינטל העולמית התפטר

   אחרי שכיהן כמנכ"ל אינטל העולמית במשך חמש שנים, הודיע היום בריאן קרזניץ על התפטרותו בעקבות קיום יחסים אסורים עם עובדת בחברה. בתקופת כהונתו הוביל לרכישת מובילאיי הישראלית בסכום של 15 מיליארד דולר. באינטל מינו למנכ"ל זמני את בוב סוואן שכיהן ככסמנכ"ל הכספים

   לוגו אינטל (יח"צ)
   "התפטר על רקע יחסים אסורים עם עובדת בחברה". (צילום: יח"צ)

   "חקירה שנוהלה על ידי גורמים חיצוניים ופנימיים אישרה כי מנכ"ל אינטל בריאן קרזניץ הפר את האיסור של ניהול יחסים בתוך החברה. לאור הציפייה בחברה שכל המנהלים הבכירים והעובדים יכבדו את ערכי אינטל ויעמדו בקוד ההתנהלות של החברה, מועצת המנהלים קיבלה את התפטרותו של מר קרזניץ". הודיעה היום אינטל בהודעה לעיתונות שפורסמה באתר החברה.

   בריאן קרזניץ, מנכ"ל אינטל לשעבר (מערכת וואלה! NEWS , אינטל)
   "כמחליף זמני מינה אינטל את בוב סוואן, שכיהן עד כה כסמנכ"ל כספים בחברה".

   כמחליף זמני, מינתה אינטל למנכ"ל זמני את בוב סוואן שכיהן עד כה בתפקיד סמנכ"ל כספים שכיהן בעברו גם כסמנכ"ל כספים באיביי. "מועצת המנהלים מאמינה מאוד באסטרטגיה של אינטל ואנו בטוחים ביכולתו של בוב להוביל את החברה בזמן שאנחנו עורכים חיפוש לאיתור המנכ"ל הבא", הודיעה אינטל בהודעה לעיתונות.

   קרזניץ כיהן כמנכ"ל אינטל במשך חמש השנים האחרונות ובמהלכן הוביל את רכישת מובילאיי הישראלית על ידי אינטל בסכום של 15 מיליארד דולרים, את פיתוחה של הרשת הסלולרית בדור החמישי שעתידה להיות מושקת בשנים הקרובות ובין היתר, גם נאלץ להתמודד אל מול פרצת האבטחה של מעבדי אינטל שהפתרון לפרצה הוביל להאטת המחשבים ואת כישלון פיתוח המעבדים לסמארטפונים. כעת יחליף את מקומו סמנכ"ל הכספים של החברה, בוב סוואן, עד שימונה מנכ"ל קבוע.