נסעתם בשנה האחרונה להופעה בלונדון? פרטי האשראי שלכם בסכנה

אתר רכישת הכרטיסים Ticketmaster הפועל בין היתר גם בישראל, הינו המקום הפופולרי והאמין ביותר לרכישת כרטיסים. כעת נחשפת פרצה באתר הבריטי שחשפה 40,000 כרטיסי אשראי של רוכשים שקנו כרטיסים במהלך השנה האחרונה באתר הבריטי

29/06/2018

ישראלים רבים ביקרו בשנה החולפת בבריטניה ורבים הלכו להופעות, כמו ההופעה של אד שירן הפופולרית שרבבות ישראלים טסו במיוחד ללונדון כדי לצפות בו. אלא שכעת מתגלה כי במידה ורכשתם את הכרטיס דרך TicketMaster, חברת מכירת הכרטיסים הגדולה בעולם שאף פועלת בישראל, ייתכן וכרטיס האשראי שלכם דלף ברשת. הפרצה התרחשה לפני חמישה חודשים ורק כעת גילו את הפרצה למערכות, בה נחשפו פרטיהם של 40,000 לקוחות. הפריצה חשפה את כל פרטי המשתמשים לרבות אמצעי התשלום שלהם. ב-TicketMaster שמו לב לפריצה עוד בשבוע שעבר, אך בחרו שלא לחשוף את הפרטים עד לפני כמה ימים.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

מוגש מטעם בי קיור לייזר

החברה טוענת כי זיהתה תוכנה זדונית באחד המוצרים אותם הם מציעים דרך גורם צד-שלישי, וחסמה אותה ברגע שהבינה כי מדובר במקור הפריצה. השפעת הפריצה תקפה לכל אלו מבריטניה שביצעו עסקאות בין חודש פברואר ל-23 ביוני, השנה. עוד משתמשים מרחבי העולם שקנו כרטיסים דרך האתר בריטי היו חשופים למשך זמן ממושך יותר, מחודש ספטמבר 2017 ועד ל-23 ביוני 2018. גולש בטוויטר פרסם: "בחיים שלי לא חשבתי שלקנות משהו מהאתר יכול להיות כל כך מסוכן... לצערי בשבילי זה היה ככה".

החברה פנתה לכל הלקוחות שיכלו להיפגע כתוצאה מכך ובמקביל מייעצת לכל לקוחותיה לשנות את סיסמתם. עם זאת, החברה טוענת שרק חמישה אחוזים מכלל לקוחותיהם הושפעו מהפריצה, כאשר לקוחות מצפון אמריקה לא הושפעו ממנה כלל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully