פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דיווח: גוגל תחסום הקלטת שיחות ממכשירי אנדרואיד

   לפי דיווח בפורום המפתחים XDA, בגרסה החדשה של מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי, גוגל כבר לא מאפשרת לאפליקציות של הקלטת שיחות לעבוד כראוי

   טיפ הקלטת שיחות באנדרואיד (מערכת וואלה! NEWS , וואלה TECH)
   "גוגל לא תאפשר יותר הקלטת שיחות במכשירי אנדרואיד".

   גוגל לא תאפשר יותר הקלטת שיחות במכשירי אנדרואיד, כך לפי דיווח בפורום המפתחים XDA. זאת למרות שעד היום האפשרות להקליט שיחות טלפון נחשבה ליתרון של מכשירי אנדרואיד על פני מכשירי iOS של המתחרה אפל.

   לפי הדיווח, בגרסה החדשה של מערכת ההפעלה, אנדרואיד 9 פאי, גוגל כבר לא מאפשרת לאפליקציות של הקלטת שיחות לעבוד כראוי ולמעשה הופכת אותן לחסרות ערך. מכיוון שאנדרואיד היא פלטפורמת קוד פתוח, עדיין ניתן יהיה להשתמש באפליקציות השונות בגרסאות פרוצות של המכשירים, אך מדובר בתהליך מורכב עבור המשתמש הממוצע.

   כשגוגל שחררה את אנדרואיד 6.0 מרשמלו בשנת 2015, החברה הפסיקה לספק API רשמי עבור הקלטת שיחות. למרות זאת, היא אפשרה למפתחים להפעיל אפליקציות הקלטות בדרכים עוקפות. לפי הדיווח, כעת הדבר כבר לא יתאפשר. עוד נכתב כי המפתחים של שתי אפליקציות ההקלטה CallRecorder - ACR ו- BoldBeast Android Call Recorder אישרו כי כעת הדרך היחידה להשתמש באפליקציות היא באמצעות פריצת המערכת. לא ברור מה יעלה בגורלן של אפליקציות הקלטות שיחות שמובנות בחלק ממכשירי אנדרואיד, כמו מכשיריה של היצרנית הסינית וואווי.

   מגוגל לא נמסרה תגובה עד כה.