פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "גדולים ויקרים מאי פעם": המבקרים בעולם יורדים על המוצרים החדשים של אפל

   אירוע ההכרזה של ענקית הטכנולוגיה התקיים אתמול בערב ומאות אלפי צופים מרחבי העולם התכנסו כדי לחזות באייפונים החדשים ובהפתעות נוספות. אז הפתעות לא היו ובאייפונים לא הוצגו שינויים גדולים, ואתם יכולים להיות בטוחים שלמבקרי הטכנולוגיה בעולם וגם לנו היה מה להגיד

   "גדולים ויקרים מאי פעם": המבקרים בעולם יורדים על המוצרים החדשים של אפל

   12 שעות עברו מאז סיום אירוע ההכרזה של חברת אפל וזכינו כבר לראות שלושה אייפונים חדשים, בדיוק כמו בשנה שעברה. זו הייתה השקה רגועה למדי, כשרוב ההכרזות היו ידועות שבועות מראש למעט כמה פרטים קטנים. הדוגמה הטובה ביותר היא מזעור בדיקת האק"ג לשעון החכם והקטן של החברה. זו בהחלט הייתה הבשורה הגדולה ביותר באירוע ,שכן היא עשויה להשפיע על כל הצרכנים שירכשו אותו כשתוך שלושים שניות בדיוק, יוכל הצרכן לדעת האם הבדיקה עברה בצורה תקינה, כלומר האם פעילות הלב במצב תקין.

   עוד אפל הציגה שלושה אייפונים ששמם הודלף ברשתות כבר מזמן, אך הפרטים המדויקים במה שנראה כשדרוג המזערי ביותר לאייפון מזה זמן רב, אינם נחשפו לפני האירוע. שלא תטעו, אפל הציגה על הבמה לא מעט שיפורים ושדרוגים מהאייפון הקודם, אך אף אחד, לדעתי, מצדיק שדרוג לדגם חדש לגמרי עם מחירים גבוהים יותר מאי פעם. מצד שני, כשמדובר בדגמי ה-S, אפל מעולם לא הציגה שדרוגים מהפכניים ולרוב זרקה לקהל יותר מספרים מאשר תכונות שטרם נחשפו. כך גילינו שהמעבד מהיר יותר בעשרות אחוזים לעומת הדגם הקודם והמעבד הגרפי גם הוא קיבל שדרוג של כ-50 אחוזים בביצועים. בסופו של יום, העיתונאים ברחבי העולם וגם כאן בישראל לא חתמו התרגשות יתרה ולא חסכו במילים על אירוע ההשקה של הענקית מקופרטינו.