פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "קושי נקודתי בכניסה לשירות": תקלה בשירות הטלוויזיה סלקום TV

   בשעות האחרונות מדווחים משתמשי סלקום TV על תקלות בכניסה לשירות. "אצלי לא עולה בכלל ואם עולה אחרי חמש דקות ולא עובד", כתב אחד הגולשים בפייסבוק. מסלקום נמסר כי מדובר בתקלה נקודתית בהתחברות לשירות ומקווים כי תפתר במהרה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "קושי נקדותי בכניסה לשירות". (צילום: יח"צ)

   משתמשי סלקום TV מדווחים ביממה האחרונה על תקלות חוזרות ונשנות על כך ששירות הטלוויזיה לא עולה בסטרימרים ובטלוויזיות החכמות. "עוד מישהו חווה תקלה בשירות? האינטרנט תקין לחלוטין (לראיה - נטפליקס עובד מצוין), אבל הממיר והאפליקציה בנייד לא עולים כבר כמה שעות. כתב אחד מהמשתמשים בקבוצה שמונה מעל ל-8,000 חברים. מדובר בתקלה נקודתית שמשפיעה על התחברות לשירות, אולם ברגע שהמשתמש יצליח להתחבר, הוא יוכל להמשיך לצפות בתכנים. כבר אמש חלק קטן מהלקוחות חווה קושי בהתחברות לאפליקציה. "מסתבר שיש בסלקום TV רק שני ערוצים. יש למישהו מושג למה?", כתב אחד הגולשים בקבוצה. "אצלי לא עולה בכלל ואם עולה אחרי חמש דקות לא עובד", הגיב לו משתמש נוסף.

   תקלה בסלקום TV (צילום מסך)
   תקלה כללית המשפיעה על התחברות הלקוחות אל האפליקציה. (צילום מסך)

   שירות הטלוויזיה של סלקום חגג 4 שנים של פעילות בדצמבר האחרון. נכון ל-18 ביולי 2018, לשירות הטלוויזיה יותר מ-200 אלף מנויים ומדובר בשירות הטלוויזיה האינטרנטי הפופולרי ביותר בישראל ומתחרה בשירות הטלוויזיה של פרטנר והמותג סטינג של חברת יס. עוד לשירות תכני מקור כמו ערוץ האוכל Foody וסדרת משיח בשיתוף עם שידורי קשת.

   מסלקום נמסר: "קיים קושי נקודתי בכניסה לשירות עם זאת למי שמנגן כרגע אין בעיה בערוצים החיים. מקווה שיסתדר בהקדם".