מטהרי האוויר של הענקית הקוריאנית COWAY נוחתים בישראל

נושמים אוויר מזוהם בבית או שרוצים לוודא שאתם נושמים אוויר נקי? הענקית הקוריאנית COWAY פועלת בתחום הבריאות ומייצרת מ טהרי אוויר המטפלים ביעילות בזיהום האוויר שבתוך הבית שלכם. רשת החנויות באג החלה לייבא שני מטהרי אוויר חדשים במחיר התחלתי של 999 שקלים

27/01/2019

רשת באג הודיעה כי תתחיל לייבא לישראל את מוצרי חברת COWAY, חברה קוריאנית הפעילה בתחום הבריאות ומייצרת מטהרי אוויר המטפלים ביעילות בזיהום האוויר הפנים ביתי. החברה הוקמה בשנת 1989 ומאז מפתחת ומייצרת מוצרים ושירותים בתחומי מטהרי המים, האוויר ומוצרים לשיפור איכות השינה. החברה מדורגת במקום הראשון בקוריאה מבחינת נתח שוק, שביעות רצון הלקוחות ומדדי ערך מותג. לחברה כ-4,800 עובדים ברחבי העולם, עם הכנסות של 2.3 מיליארד דולרים ורווח של 501 מיליון דולרים בשנה החולפת. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם יצרני מכשירי חשמל ביתיים ופועלת בארה"ב, אירופה, מלזיה, סין, תאילנד וכעת גם בישראל.

זיהום אוויר פנים ביתי מתייחס למספר רב של מזהמים המשתחררים בחללים סגורים, בין היתר תרכובות אורגניות נדיפות, חלקיקים נשימים ומזהמים ביולוגיים הנמצאים באוויר הבית. מקורות הזיהום הביתי הם מגוונים וכוללים פליטה מתהליכי שריפה, למשל מבישול ועישון. כמו כן, מפליטת מזהמים מחומרי ניקוי, חומרי בניה, פריטי ריהוט ועוד. השפעות המזהמים על בריאות האדם ידועות רק באופן חלקי. אולם הסוכנות הפדראלית להגנה על הסביבה בארצות הברית, הגדירה את זיהום האוויר בבניינים כאחד מחמשת גורמי הסיכון החמורים ביותר לבריאות הציבור וקבעה שהריכוז של חלק מהמזהמים בתוך בניין, עלול להיות אף גבוה פי חמישה מזה שמחוצה לו.

רשת באג תייבא שני דגמים הכוללים חיישן הבודק את מידת זיהום ופועל בהתאם ואפשרות לבחירת מהירות העבודה בין ארבע שלבים מקל ועד לטורבו. הדגם הראשון עולה 999 שקלים ומיועד לשטח כיסוי של 33 מטר רבוע. הוא כולל שלושה מסננים: קדם מסנן - מסיר אבק, עובש ומפיג ריחות שאותו ניתן לנקות במים, מסנן בינוני שמסנן אבק גזים בינוניים ומפיג ריחות והשלישי מסנן HEPA, לוכד חלקיקים מזעריים, מנטרל וירוסים ועשן סיגריות בשיעור של עד 99.9 אחוזים. אותו יש להחליף אחת לשלוש שנים בעלות של 149 שקלים בלבד.

מטהרי האוויר של COWAY. מימין המטהר ב-999 שקלים ומשמאל המטהר ב-1,599 שקלים.(צילום: צילום מסך, צילום מסך)

הדגם השני עולה 1,599 שקלים וכולל 3 מסננים כשאחד מהם יש להחליף אחת לארבעה חודשים בעלות של 129 שקלים, השני HEPA יש להחליף כל שנה בעלות של 169 שקלים והשלישי Functional יש להחליף כל שנתיים בעלות של 79 שקלים. המטהר אוויר המתקדם יותר כולל גם יכולת סירקולצית אוויר הבית ומיועד לשטח כיסוי של עד 50 מטר רבוע. כאמור, הוא כולל ארבעה מסננים: קדם מסנן לאבק, עובש פרוות של בעלי חיים, מסנן שני לאבק עדין ולשערות בעלי חיים שאותו יש להחליף אחת לארבעה חודשים, מסנן שלישי לריחות לא נעימים שיש להחליפו כל שנתיים ומסנן HEPA שיש להחליף כל שנה.

  • מטהרי אוויר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully