"כמו כל פוליטיקאי, רק הכסא מעניין אותה": הרשת מגיבה לבקשתה של ח"כית מיקי חיימוביץ'

אמש (שני) הודיעה חברת הכנסת הטרייה מיקי חיימוביץ', כי לא תשב על כיסא הכנסת שעשוי מעור, מכיוון שהינה טבעונית. חיימוביץ' ביקשה להחליף את הכיסא לבד סינטטי ואף הציעה כי היא תממן בעצמה את ההחלפה. בכנסת סירבו לבקשתה וברשת החלו לצחוק

מערכת וואלה! טכנולוגיה
בקשה לגיטימית, ברשת הגיבו קצת אחרת. (צילום: אתר רשמי, נועם מוסקוביץ ויצחק הררי)

אמש (שני) פנתה הח"כית הטרייה, מיקי חיימוביץ', מקום 7 בסיעת 'כחול לבן' ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין וביקשה להחליף את מושב הכיסא, בטענה שהוא עשוי מעור של פרה. "המחשבה שאת כל שעות הימצאותי בכנסת אעשה בישיבה על מושב שכזה היא בלתי נסבלת", אמרה. עוד ביקשה כי ההחלפה תתבצע עד תום פגרת הקיץ ואף הציעה לממן את ההחלפה מכספה, במידה ותמצא בעיה למימון השינוי. במקביל אליה, ביקשה לבחון החלפה דומה לכלל כיסאות 120 חברי הכנסת. הח"כית הצהירה בפנייתה כי היא טבעונית זה שש שנים וביקשה להחליף את הכיסא עליו היא יושבת במליאה לבד סינטטי כדי למנוע לטענתה: צער וסבל של בעלי חיים. "אותם בעלי חיים, עוברים סבל ורב ורוב חייהם הם קורבנות של טיפול אלים והזנחה".

"הכנסת תוכל להוות דוגמה למניעת ניצול וסבל של בעלי חיים", חתמה את המכתב חיימוביץ', אולם למרות בקשתה ההגיונית והמובנת, בכנסת בחרו לסרב לה. מנכ"ל הכנסת הגיב בשעה האחרונה וציין: "זה לא עניין שקשור לכסף, גם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שקל את בקשתה, אבל החלטנו לסרב לה. בנוסף, הכיסאות במליאת הכנסת מרופדים בעור של צבי ולא בעור של פרה כפי שטענה חיימוביץ'".

עוד באותו נושא

לידיעת הקורא נתניהו: הרשת מתגייסת עם שמות לישוב על שמו של טראמפ

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully