במקום הראשון בחירות: גוגל מסכמת את 2019 בישראל

בחירות, אירוויזיון, האח הגדול, הכלה מאיסטנבול, ואיך מצביעים בבחירות? גוגל מסכמת את 2019 ומציגה את החיפושים החמים ביותר בישראל, לפי הקטגוריות חדשות, תופעות, סרטים, סדרות ועוד. כצפוי, הבחירות תפסו את המקום הראשון

11/12/2019
תוכן גולשים - שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים

גוגל מציגה את "מצעד" החיפושים החמים לשנת 2019 בישראל ובעולם, ומסמנת את האירועים, התופעות, והאנשים שעשו את השנה. הסיכום מספק נקודת מבט על השנה החולפת, ועל הרגלי השימוש של הישראלים, לרבות האירועים, הסרטים, החדשות, ואת מצעד ה"איך". כצפוי, הבחירות תפסו את המקום הראשון ברשימת האירועים בחדשות, לרבות עשרת הגדולים. בקטגוריית ה"איך", הישראלים חיפשו בעיקר איך מצביעים בבחירות ואיך ממלאים לוטו.

עוד בוואלה!

"מעניין את מי הרגיזה": הרשת מגיבה לתחקיר התחבורה הציבורית של עמליה דואק

לכתבה המלאה

האירועים המעניינים בקטגוריית החדשות היו: בחירות, אפי נוה, סרי לנקה, כרמל מעודה ומיכל סלה. ב-"איך", הישראלים בעיקר חיפשו: איך מצביעים בבחירות, איך ממלאים לוטו, איך מכינים פנקייק, איך מחשבים אחוזים ואיך בוחרים בקלפי .בקטגוריית הסדרות, בצורה לא מפתיעה היה ניתן למצוא את: הכלה מאיסטנבול, אלי כהן, משחקי הכס, ביום שהאדמה רעדה וצ'רנוביל. הסרטים המחופשים ביותר היו: מלך האריות, היו זמנים בהוליווד, הספר הירוק, הנוקמים סוף המשחק והג'וקר. בעשרת הגדולים סיכמה גוגל את: בחירות, הכלה מאיסטנבול, אירווזיון, האח הגדול ו-2025.

  • בחירות
  • גוגל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully