פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   במקום הראשון בחירות: גוגל מסכמת את 2019 בישראל

   בחירות, אירוויזיון, האח הגדול, הכלה מאיסטנבול, ואיך מצביעים בבחירות? גוגל מסכמת את 2019 ומציגה את החיפושים החמים ביותר בישראל, לפי הקטגוריות חדשות, תופעות, סרטים, סדרות ועוד. כצפוי, הבחירות תפסו את המקום הראשון

   במקום הראשון בחירות: גוגל מסכמת את 2019 בישראל
   תוכן גולשים - שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים

   גוגל מציגה את "מצעד" החיפושים החמים לשנת 2019 בישראל ובעולם, ומסמנת את האירועים, התופעות, והאנשים שעשו את השנה. הסיכום מספק נקודת מבט על השנה החולפת, ועל הרגלי השימוש של הישראלים, לרבות האירועים, הסרטים, החדשות, ואת מצעד ה"איך". כצפוי, הבחירות תפסו את המקום הראשון ברשימת האירועים בחדשות, לרבות עשרת הגדולים. בקטגוריית ה"איך", הישראלים חיפשו בעיקר איך מצביעים בבחירות ואיך ממלאים לוטו.

   האירועים המעניינים בקטגוריית החדשות היו: בחירות, אפי נוה, סרי לנקה, כרמל מעודה ומיכל סלה. ב-"איך", הישראלים בעיקר חיפשו: איך מצביעים בבחירות, איך ממלאים לוטו, איך מכינים פנקייק, איך מחשבים אחוזים ואיך בוחרים בקלפי .בקטגוריית הסדרות, בצורה לא מפתיעה היה ניתן למצוא את: הכלה מאיסטנבול, אלי כהן, משחקי הכס, ביום שהאדמה רעדה וצ'רנוביל. הסרטים המחופשים ביותר היו: מלך האריות, היו זמנים בהוליווד, הספר הירוק, הנוקמים סוף המשחק והג'וקר. בעשרת הגדולים סיכמה גוגל את: בחירות, הכלה מאיסטנבול, אירווזיון, האח הגדול ו-2025.