מטא משיקה בישראל כלי שיאפשר ליוצרי תוכן להרוויח כסף

החברה משיקה לראשונה בישראל כלי מונטיזציה חדש עבור שיאפשר ליוצרי תוכן להפיק רווחים מהסרטונים שהם מעלים ולצמוח בטווח הארוך. במסגרת הכלי החדש, ניתן לשלב מודעות ולהרוויח כסף מכל סרטון שאורכו יותר מדקה אחת

22/11/2021
מטא. רויטרס
מטא(צילום: רויטרס)

חברת Meta משיקה בישראל את מודעות ה-in-stream - כלי מוניטיזציה חדש שישמש גופי תוכן ישראלים, לרבות כלי תקשורת, חברות חדשות ויוצרי תוכן עצמאים בפלטפורמה, ויאפשר להם לשלב מודעות בסרטונים שלהם בפייסבוק.

קטעי וידאו הם כלי משמעותי עבור גופים שרוצים להפיץ את התכנים שלהם בצורה רחבה, לייצר מעורבות ולשמור על חיבור עם קהל הצופים. כעת, אותם גופים יוכלו להפיק רווחים מהסרטונים שהם מעלים ולצמוח בטווח הארוך. למעשה, ההכנסות מ-in-stream ads עלו ב-55% בשנת 2020 לעומת 2019, וכעת השירות יהיה זמין גם בישראל.

במסגרת הכלי החדש, ניתן לשלב מודעות ולהרוויח כסף מכל סרטון שאורכו יותר מדקה אחת. בהתחלה, האופציה תהיה זמינה רק עבור סרטוני VOD חדשים או קיימים בעמוד ובהמשך האפשרות תתרחב גם לוידאו בשידור חיי בפייסבוק שעומד בקריטריונים.

ניתן לשלב מודעות ולהרוויח כסף מכל סרטון(צילום: AP, פייסבוק)

המודעות שישתלבו בתוך הסרטון יבחרו על ידי מערכת המכירות הפומביות של פייסבוק ויוגשו באופן דינמי ומותאם לכל צופה. יחד עם זאת, ליוצרי התוכן תהיה אפשרות לסמן מפרסמים או סוגים של מודעות לפי תחום כדי למנוע השתלבות שלהם בתוך הסרטונים.

יוצרים וגופי התוכן יוכלו לבחור באופציה של שיבוץ אוטומטי של המודעות, כך שהמערכת תמצא את נקודות הזמן המומלצות ביותר לשיבוץ המודעה בתוך הסרטון, או לבחור זאת בצורה ידנית בעצמם. המודעות יופיעו במהלך הסרטונים או מיד עם סיומם; ניתן יהיה לשלב פרסומות גם בתחילת קטעי הוידאו, אך אלו יופיעו רק בתכנים שאנשים יחפשו באופן אקטיבי על גבי הפלטפורמות.

ככל שהתוכן פופולרי ומבוקש יותר, גופי התוכן יוכלו להרוויח ממנו יותר כסף. כלי המונטיזציה החדש יהיה זמין ליוצרים ולגופי התוכן הישראלים שיעמדו בקריטריונים הבאים:

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
  • יותר מ-10,000 עוקבים בעמוד הפייסבוק (לא פרופיל אישי)
  • לעמוד צריכות להיות למעלה מ-600,000 דקות של צפיה בתוכן וידאו במהלך 60 הימים האחרונים
  • לעמוד צריכים להיות לפחות 5 סרטונים פעילים
  • העמוד והסרטונים נדרשים לעמוד במדיניות שחלה על תכני מונטיזציה
  • פייסבוק

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully