וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ענקית ייצור חשמל רב לאומית בוחרת ב-Razor Labs לשילוב בינה מלאכותית

הבחירה - על מנת להגדיל תפוקות ייצור החשמל באמצעות אחזקה חזויה

הנהלת רייזור לאבס, מימין לשמאל: תומר סרולביץ׳, רז רודיטי, מיכאל זולוטוב. יחצ,
הנהלת רייזור לאבס, מימין לשמאל: תומר סרולביץ׳, רז רודיטי, מיכאל זולוטוב/יחצ

רייזור לאבס חתמה על הסכם אסטרטגי עם תאגיד אנרגיה רב לאומי, אחד מתאגידי האנרגיה הגדולים בעולם. במסגרת ההסכם, תעמיד Razor Labs רישיונות למוצר ה-DataMind AI של החברה ותעניק שירותים נלווים נוספים.

הסכם זה נחתם כחודשיים לאחר הסכם הענק עליו חתמה החברה עם תאגיד הכריה הבינלאומי, ומהווה כניסה לתחום חדש וחותמת להצלחתו וחיוניותו של מוצר הדגל של החברה- DataMind AI, במהפכה התעשייתית 4.0. ההסכם מתייחס להעמדת רישיונות מוצר ב-7 תחנות כוח של תאגיד האנרגיה לתקופה של שנתיים, ובהיקף כספי כולל של כ-656 אלף דולר, ובסך הכל כ-328 אלפי דולר ארה"ב עבור הרשיון לכל שנה. כמו כן, על פי תנאי הזמנת העבודה ככל וידרשו שירותי הטמעה או רכישה של ציוד חומרה נוסף, תאגיד האנרגיה ישלם תמורות נוספות בהתאם לתעריפים המוגדרים בהסכם המסגרת. התקשרות החברה בהסכמים כאמור הינה בהמשך לבדיקות היתכנות אשר ביצעה החברה אצל תאגיד האנרגיה.

פוטנציאל התרחבות עתידי - הסכם המסגרת מהווה בסיס להרחבת התקשורת לאתרים נוספים של תאגיד האנרגיה באופן שהוא קובע הנחות למדרגות רישוי של עד 250 אתרים, כאשר למיטב ידיעת החברה, היקף ההצטיידות על פי הסכם ההזמנה מתייחס לאתרים אשר מספרם מהווה פחות מ-5% מהיקף האתרים שתאגיד האנרגיה מתפעל בעולם, ככל הידוע לחברה.

"הסכם זה מהווה הוכחה נוספת לנחיצות המוצר ואת הרלוונטיות שלו לשווקים נוספים מעבר לשוק הכרייה בו, השלמנו לאחרונה חתימה על הסכם מהותי ויוצא דופן בהיקפו. ביטחון אנרגטי הפך לנושא מרכזי לאחר הקושי שנוצר באספקת חשמל, במהלך פערי אספקת הגז במלחמת אוקריאנה-רוסיה, ואנו מאמינים שהמוצר שלנו הוא בדיוק הפתרון לשיפור הגמישות של תחנת הכוח והפקת המירב מהמכונות הקיימות כדי להבטיח ביטחון אנרגטי ואספקה רצופה ללא תקלות." אמר רז רודיטי, מנכ"ל ומייסד משותף של Razor Labs.

מיכאל זולוטוב, סמנכ"ל טכנולוגיה ומייסד משותף של Razor Labs מוסיף, "ההסכם מציג את גנריות הטכנולוגיה בליבת המוצר לכל מכונה תעשייתית באשר היא. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו משלבת נתונים ממגוון החיישנים (Sensor Fusion) הרחב בשוק ע"י בינה מלאכותית. אנו מספקים כך כיסוי הוליסטי של הכשלים במכונות הקריטיות בתחנות הכוח, מונעים תקלות והפסקות חשמל ומביאים לייעול אנרגטי".

תומר סרולביץ', מנהל העסקים הראשי של Razor Labs, הוסיף: "שוק יצור החשמל העולמי מוערך בכ-2 טרילון דולר, ואמור לצמוח לכ-3.9 טריליון דולר עד שנת 203223. האמון שנתן בנו תאגיד זה מאיץ את מסענו להביא מהפכה בתחזוקה חזויה בתעשיות מסורתיות. שיתוף הפעולה שלנו נועד לספק יעילות וחדשנות ללא תחרות בנוף האנרגיה."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully