וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרויקט של מפעל הפיס ימחשב את מרכזי הצעירים ברשויות המקומיות

את הפרויקט, בשיתוף מאות רשויות מקומיות, הובילה CloudTech מקבוצת יעל: "מיחשוב תהליכי העבודה של מרכזי הצעירים ברשויות המקומיות, תורם באופן מעשי לחיזוק החוסן של הדור הצעיר ולרתימתו לעשייה קהילתית, הכל כך משמעותית בימים אלה"

פרויקט הצעירים של קלאודטק ומפעל הפיס. יחצ,
פרויקט הצעירים של קלאודטק ומפעל הפיס/יחצ

מפעל הפיס פועל להטמעת מערכת Salesforce CRM, לראשונה, במרכזי הצעירים ברשויות
המקומיות, התומכים מדי שנה במאות אלפי צעירות וצעירים בישראל. את הפרויקט, שעלה לאוויר
בשבועות האחרונים ויאפשר ניהול תהליכים במרכזים אלה, במאות הרשויות המקומיות בישראל, הובילה קלאודטק מקבוצת יעל, המתמחה בפרויקטים ממוחשבים בענן, מבוססי פלטפורמת Salesforce.

המערכת הוטמעה, בשלב זה כפיילוט במרכז הצעירים באשדוד וצפויה להכנס לשאר הרשויות, לאורך שנת 2024-2025. כמו כן, תנהל המערכת מקצה לקצה את תהליכי התמיכה בצעירים המקבלים שירות ממרכזי הצעירים, תהליכי הענקת המלגות ואת תהליכי ההתנדבות, להם מחויב כל מילגאי: ניהול קליטתם במערכת של עשרות אלפים מדי שנה, הפנייתם לפעילות התנדבותית רלוונטית, ייעוץ והכוונה בנושאי שחרור מצה"ל, פיתוח קריירה, הקצאת מלגות, נושאי תרבות, דיור, קליטת עלייה ועוד.

"אין ספק שמדובר בבשורה של ממש" מוסרים טל קיסלביץ', מנכ"ל קלאודטק מקבוצת יעל ורן אבקסיס מנהל הלקוח. "העבודה הטכנולוגית בפרויקט אפשרה לנו לרתום את התחכום והגמישות של Salesforce ולסייע בהתייעלות והעלאת רמת השירות לבני הדור הצעיר בישראל. אבל הרבה מעבר לזה, אנחנו רואים איך הפרויקט עשוי לתרום לחיזוק החוסן של הדור הזה. תהליכי העבודה של מפעל הפיס ומרכזי הצעירים רותמים אותם לעשייה הקהילתית הכל כך משמעותית בימים אלה, באופן שעשוי באמת להוביל לשינוי חברתי. אנחנו גאים לתרום לשינוי החברתי הזה".

"המערכת הממוחשבת שהוטמעה אצלנו, בידי צוותי קלאודטק מקבוצת יעל, החליפה עבודה מסורבלת וקשה שנעשתה עד היום ללא כל תהליכים ממוחשבים, על גליונות אקסל ושיטות מיושנות אחרות" מוסר ארז גרניט ממפעל הפיס. "המערכות המתקדמות של Salesforce מאפשרות לנו 'ראיית 360 מעלות' מצוינת של כל צעיר ומה עבר יחד איתנו, מה ניתן להציע לו וסטטוס הפעילות איתו, דרך גליונות ממוחשבים, דוחות מפורטים, דשבורדים ועוד. כל זה מאפשר לנו להעניק הרבה יותר לדור הצעיר בישראל, שעובר תקופה כל כך מטלטלת".

  • עוד באותו נושא:
  • מפעל הפיס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully