וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת טריא השיקה תכנית מלגות לבני ובנות מצווה בקיבוצי העוטף

עודכן לאחרונה: 12.3.2024 / 11:25

החברה יזמה תוכנית מלגות בשיתוף עמותת ש.ק.ל שתעניק מלגות לימודים לילדים בקיבוצי עוטף עזה. "התכנית תבטיח שלשכבת הילדים הזו, בעתיד, תהיה דאגה כלכלית אחת פחות"

חברת טריא, מתווכת האשראי בין עמיתים הגדולה בישראל, גייסה תרומות והקימה תכנית מלגות ייחודית בשם "מצווה לעתיד" עבור בני ובנות מצווה בקיבוצים בארי, כרם שלום, ניר עוז ונחל עוז. במסגרת התכנית יוענקו מלגות לכ-46 ילדים שהצטרפו לפרויקט.

טריא גייסה כספי תרומות אשר יהוו סכום השקעה ראשוני עבור כל ילד, שינוהל על ידי המערכת של טריא כחשבון משקיע לכל דבר ועניין. הסכום שיצטבר בחיסכון בתוספת הריביות שיצטברו לאורך השנים, ללא כל עמלה או דמי ניהול, יועבר ישירות לידי הילדים בהגיעם לגיל 21 מתוך מטרה לסייע להם לממן לימודיהם במוסדות האקדמיים בישראל. ככל שיורחבו התרומות, התכנית תורחב בהתאם לישובים נוספים.

מנכ"ל טריא, אייל אלחיאני: "כמו רבים בעם ישראל, גם אנחנו ראינו חובה ערכית וציווי מוסרי לתרום את חלקנו ולסייע לתושבי העוטף לבנות מחדש את חייהם. טריא החליטה לחבק את שכבת הגיל של בני ובנות המצווה בקיבוצי העוטף והשיקה את תכנית "מצווה לעתיד", אשר תעניק לילדים מלגת לימודים בהגיעם לגיל 21. התכנית תבטיח שלשכבת הילדים הזו, בעתיד, תהיה דאגה כלכלית אחת פחות בעת שהם בונים מחדש את חייהם".

המהלך נרקם בשיתוף פעולה עם עמותת ש.ק.ל - העמותה לתכנון ופתוח שרותים קהילתיים, כאשר העברת הכספים תתבצע בדרך של תרומה לעמותת ש.ק.ל אשר על שמה נפתח חשבון משקיע בטריא המייעד את הכספים לטובת הילדים. הכספים יושקעו בהלוואות נושאות ריבית לתקופה של כ- 8 שנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully