וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אנריקס מרחיבה פעילות, תתקין את הטכנולוגיה בבתי מלון נוספים בארץ

חברת הקליימטק, שפיתחה טכנולוגיה מוגנת פטנט המייעלת את תפקוד מערכת מיזוג אוויר בבניינים מסחריים ותעשייתיים, מרחיבה את פעילותה ברשתות בתי המלון היוקרתיים בארץ: דן פנורמה, גראנד שרתון, 3 מלונות ברשת VERT. המשקיעה העיקרית בחברה: קרן הון הסיכון SIBF

מנכ"ל אנריקס ניב חרב און. יחצ,
מנכ"ל אנריקס ניב חרב און/יחצ

חברת הסטארטאפ אנריקס, בעלת פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צ'ילרים בבניינים מסחריים ותעשייתיים, חוסכת בין 20% - לבין 35% מאנרגיה לקירור ע"י ניהול אוטומטי וחכם של תפקוד הצילרים. החברה מרחיבה את שיתוף הפעולה עם רשת מלונות VERT מקבוצת "אפריקה ישראל" ומתקינה מערכת ©ChillerAI ב-3 מלונות הרשת בירושלים , נתניה ואילת. החברה גם במבצעת התקנות במלונות נוספים כגון מלונות של רשת דן ומלון שרתון תל-אביב.

אנריקס החלה בימים אלו גם בפעילות עסקית באיטליה ובסרי לנקה. כאשר באיטליה חתמה החברה הסכם הפצה עם חברת החשמל השנייה הגדולה באיטליה A2A .Energia A2A בחרה במיוחד באנריקס מבין סטארטאפים רבים. בעקבות תוצאות מדהימות במהלך POC בשנת 2022, A2A בחרה לקדם ולהפיץ את אנריקס באיטליה ללקוחות מאמצים את ChillerAIכדי לחסוך כסף ולעמוד ביעדי הורדת הפחמן, הלקוח הראשון היה רשת מלונות , UNA Grou רשת המלונות הגדולה באיטליה עם למעלה מ-30 נכסים.

מערכת אנריקס. יחצ,
מערכת אנריקס/יחצ

מערכת ©ChillerAI של אנריקס מייעלת את תפקודם של צ'ילרים (מערכות קירור של בניינים מסחריים ותעשייתיים) על ידי ניהול אוטומטי וחכם של מערכת המיזוג וניבוא הדרישות האנרגטיות של הבניין. מדובר במערכת ייחודית שפועלת בצורה פרואקטיבית וחוזה אירועים מראש במקום רק להגיב אליהם, וכך מבטיחה נוחות אוויר מקסימלית - שמירה על רמות לחות וטמפרטורה אופטימליים באוויר - תוך פעילות מינימלית של הצ'ילר וחיסכון משמעותי בצריכת החשמל של המבנה. באמצעות חיישנים ייעודיים ולמידה תמידית של השפעת טמפרטורה ולחות חיצוניים על הטמפרטורה והלחות בתוך הבניין, האלגוריתם בונה תוכנית עבודה עתידית אופטימלית ומבצע עדכון אוטומטי בהתאם לתחזית מזג אוויר.

בשנה שעברה השלימה החברה את הפיתוח של ChillerAI מערכת MACHINE LEARNING מתקדמת הלומדת את ההתנהגות התרמית של מבנים ובהתאם, מתכננת את פעולת מערכות הקירור. הודות לפתרון זה, אנריקס משתלבת במהירות בכל בניין מסחרי עם מערכת HVACמבוססת צ'ילרים, וחוסכת %35%-20 מהאנרגיה המנוצלת לקירור.

המשקיעה המרכזית באנריקס הינה קרן הון הסיכון הישראלית SIBF.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully